Студенти НУБіП України долучилися до відзначення 70-ї річниці визволення Києва

5 листопада 2013 року

Рівно 70 років тому радянські війська увійшли до Києва після запеклих боїв і битви за Дніпро, змусивши противника відступити. До цієї знаменної дати було приурочено низку святкових заходів, до яких долучилися студенти нашого рідного НУБіП України.

Більше 100 студентів університету прийшли вшанувати пам'ять загиблих у боях за визволення столиці України до могили Невідомого солдата на чолі з директором ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи Черкашиним Д.К.

Лихоліття змінило долю мільйонів людей, назавжди залишивши жорстокий слід у нашій історичній пам'яті.

70 років тому український народ вистояв і переміг, здолав усі труднощі війни, здобув і виборов право на своє існування, свою історичну перспективу. Минуло багато часу, і з кожним роком стає все менше учасників тих трагічних подій. Ми у вічному боргу перед ними за можливість жити на власній землі під мирним небом. Доземний уклін усім, хто здобував перемогу в жорстоких боях на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, пережив важкі роки окупації та пекло концтаборів.

 Дякуємо ветеранам за подвиг в ім’я Вітчизни, за непохитність переконань, віру у світле майбутнє, за те, що на власному прикладі вчать нас, як потрібно любити свою країну.

 

Інформаційний відділ ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи

 

P.S. Нагадаємо, в 1941 році червоноармійці, відступаючи, змушені були залишити стародавнє місто на Дніпрі. За два роки, що в ньому господарювали окупанти, центр Києва перетворився на руїни, значну частину населення або викрадено на роботи в Німеччину, або розстріляно. Всього в боях за Київ загинули, за різними оцінками, від 400 до 200 тисяч радянських солдатів. По суті, з визволення міста почалося визволення всієї Східної Європи від фашизму.


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook