ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ – 24 квітня!

7 квітня 2021 року

Коледж запрошує учнів 9-х - 11-х класів загальноосвітніх шкіл та їх батьків, для кого актуальна інформація про особливості вступу-2021, на День відкритих дверей. Цей важливий інформаційний захід відбудеться 24 квітня. Початок – о 10.00.

Під час Дня відкритих дверей йтиметься про вступ до коледжу у 2021 році, навчання на різних спеціальностях, матеріально-технічну базу, освітній процес й додаткові можливостей для розкриття здібностей і талантів, які мають студенти, перспективи працевлаштування випускників тощо.

Ви зможете дізнатися не лише про переваги навчання у коледжі, але й отримаєте відповіді на всі свої запитання щодо особливостей та умов цьогорічної вступної кампанії. Вам порадять, як успішно подолати всі етапи вступу, як підготуватися до вступних випробувань, про те, які категорії вступників мають пільги тощо.

Про формат заходу (очно чи онлайн) буде повідомлено пізніше. Слідкуйте за нашими оголошеннями на сайті коледжу та сторінці фейсбук https://www.facebook.com/vpnubipiek

Пам’ятайте, що Відокремлений структурний підрозділ «Ірпінський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» – це фундамент Вашого майбутнього!

Телефон / вайбер приймальної комісії – +38 068 6012637.

Приєднуйтеся до нашої вайбер-спільноти «Вступ до ІФК НУБіП України – 2021».

 Адміністрація

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook