Не зважаючи на пожежу, університет повноцінно працює!

1 листопада 2013 року
27 жовтня загорівся головний – 3-й – корпус Національного університету біоресурсів і природокористування України. Вогонь з’явився близько п’ятої вечора на третьому поверсі будівлі  і швидко поширився. Пожежні робили все можливе, але змогли приборкати полум’я лише опівночі. Причини пожежі вивчаються. Ретельно досліджуються різні версії, в т.ч. і навмисний підпал.  
На щастя, гірші прогнози не справдилися: корпус, звісно, дуже постраждав (вигоріла актова зала, зала засідань вченої ради, фойє і аудиторія для дистанційного навчання), але цоколь, 1-й і 2-й поверхи будівлі вціліли, хоча й залиті водою. Збереглися цінні папери, бухгалтерська і фінансова документація, трудові книжки співробітників, документи навчальної частини, а також сервери інформаційного центру та АТС університету тощо. Документи студентів взагалі знаходяться в іншому корпусі.
Університет працює безперебійно, навчальний процес не зупиняється, так само, як і підготовка до міжнародної наукової конференції «Біоресурси планети та біобезпека навколишнього середовища: проблеми та перспективи», присвяченої  115-річчю НУБіП України і 15-річчю Глобальної конфедерації  асоціацій установ вищої освіти і досліджень в галузях сільськогосподарських наук і наук про життя. Час і місце конференції пленарного засідання – 5.11.13р. о 10.00 в «Українському домі» (Європейська площа); секційні засідання відбудуться у навчальних корпусах університету (6-7 листопада), згідно програми.
Багато людей, серед яких випускники університету, бізнесмени і просто небайдужі, перейнялися нашою бідою і вже почали перераховувати кошти на розрахунковий рахунок благодійного фонду університету «Перспектива НУБіП України», за що ми безмежно вдячні їм!
Для тих, хто хоче допомогти відновити славетний університет, надаємо реквізити:  
 
Благодійний фонд «Перспектива НУБіП України»,
код ЄДРПОУ 25590244,
р/р 26000052715951 в Печерській філії ПАТ КБ «ПриватБанк»,
МФО 300711
із приміткою: на відновлення навчального корпусу №3.
 
Щиро дякуємо та сподіваємось на вашу підтримку!
 
Ректорат НУБіП України
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook