Дбаємо про чистоту університету і довкілля

6 квітня 2021 року
     Виходиш з дому, а біля під’їзду – гори сміття і заповнені вщент сміттєві баки… Знайома картина? Але це не про наш університет. Сміття тут як не скирдували, так і не скирдують. А днями біля всіх навчальних корпусів та по території студмістечка встановлено нові сміттєві баки, і відсьогодні свій перший рейс зробив власний університетський сміттєвоз, придбаний нещодавно.

     Раніше всю цю роботу виконувала міська служба і, звісно, не задарма. А тепер раз у два дні наш спеціалізований МАЗ вивозитиме за раз 8,5 тон побутових відходів, говорить водій автотранспортного підприємства НУБіП Юрій Гаврилюк. Причому не на сміттєзвалище (що природоохоронному вишу зовсім не за статусом), а на сміттєпереробний завод.
     З Юрієм Миколайовичем ми знайомі дуже давно. В університетському гаражі він працює не один десяток років: його можна було бачити і за кермом трактора, і екскаватора, і вантажівки. Словом, у автотранспортній техніці він дока. Тепер же – у парі з водієм Володимиром Салатою – на яскравій помаранчевій автівці вивозить сміття. Завдяки таким господарським і природоохоронним крокам керівництва, НУБіП нині виглядає ще чистішим і охайнішим.

Валентин Обрамбальський
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook