Обговорення освітньо-наукової програми за спеціальністю 192 – будівництво та цивільна інженерія зі студентами-магістрами

11 грудня 2020 року
03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 12в (НУБіП України, корп. 7)

11 грудня 2020 року в ауд. 2, корпусу 7 НУБіП під керівництвом гаранта освітньо-наукової програми підготовки магістрів за спеціальністю 192 – будівництво та цивільна інженерія, к.т.н., проф., професора кафедри будівництва Ярмоленка Миколи Григоровича та за участю студентів п’ятого курсу відбулося обговорення діючої програми підготовки.
У процесі обговорення здобувачі вищої освіти висловили свої зауваження та побажання щодо покращення структури програми та переліку дисциплін, які бажано було б вести до її структури.
Гарант програми та учасники проектної групи провели співбесіди та роз’яснення студентам, яким чином будуть вибиратися дисципліни з існуючого переліку вибіркових дисциплін та охарактеризував майбутні компетенції, які отримають здобувачі. Були представлені та охарактеризовані переваги цієї програми у порівнянні з іншими ВНЗ України.
За результатами обговорення освітньо-наукової програми студенти-магістри отримали чітке уявлення про зміст, структуру та цілі цієї програми, основні її відмінності від освітньо-професійної програми та комплексне уявлення про наукову її складову.

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook