Сорокіна Наталія провела виховну годину у 8 групі 3 скороченого курсу

31 березня 2021, 17:40

26.03.2021 на третій парі було проведено виховну годину у 8 групі 3 скороченого курсу (староста групи - Новак Надія, куратор - Сорокіна Наталія Григорівна).

На виховній годині основна увага була акцентована на профілактиці коронавірусної інфекції і небезпеці її подальшого розповсюдження. Повторили загальні правила профілактики хвороби: “сиди вдома, збережи життя”, дотримання соціальної дистанції, обов’язкове носіння масок, гігієну рук та використання дезінфікуючих засобів. Обговорювали і профілактику коронавірусної інфекції шляхом проведення вакцинації. Ми, як фахівці, розуміємо, що альтернативи вакцинації не існує. В групі вже багато студентів перехворіли на Covid-19.

У студентському гуртожитку з групи проживає один студент. Далі говорили про підготовку до літньої екзаменаційної сесії, яка не за горами. З’ясовували, у кого які проблеми на дистанційному навчанні, оскільки третій скорочений курс - випускний, і після випуску багато хто із студентів буде вступати до магістратури.  Спілкувалися також про дозвілля в період корона-кризи, тобто, які книги читаємо, які фільми переглядаємо, як підвищуємо свій професійний рівень.

Наталія Сорокіна

 
 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook