Факультет конструювання тадизайну

 Спеціальність 133 «Галузеве машинобудування»

Освітньо-наукова програма «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва»
  1. Бабка Юрій Віталійович
  2. Бундалевський Олександр Владиславович
  3. Буштаренко Артем Дмитрович
  4. Величко Нікіта Васильович
  5. Голуб Тетяна Вікторівна
  6. Кльова Ярослав Олександрович
  7. Коваль Владислав Геннадійович
  8. Кривонос Аліна Сергіївна
  9. Левус Назар Олегович
  10. Марченко Ілля Іванович
  11. Пархоменко Ніна Олександрівна
  12. Півень Олексій Юрійович
  13. Сторож Ростислав Олегович
  14. Трофимчук Анастасія Василівна
  15. Юрченко Назар Сергійович
Освітньо-професійна програма «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва»
  1. Ведмеденко Роман Ігорович
  2. Іваніченко Владислав Вікторович
  3. Крамаренко Олексій Олександрович
  4. Латанський Євгеній Володимирович
  5. Онуфран Євген Олегович
  6. Сукайло Артем Володимирович
  7. Турченко Андрій Миколайович
     
Освітньо-професійна програма «Обладнання лісового комплексу»
  1. Галиш Орест Васильович
  2. Гречаний Ярослав Сергійович
  3. Ковальчук Роман Володимирович
  4. Терещенко Сергій Володимирович
  5. Хом’як Михайло Васильович
  6. Шустов Денис Олександрович
Освітньо-професійна програма «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва»
  1. Байбарацький Андрій Сергійович
  2. Голояд Віталій Миколайович
  3. Лескевич Марко Віталійович
  4. Рубанка Альберт Владиславович
  5. Сакало Олег Миколайович
  6. Солохненко Ігор Юрійович
  7. Хаєцький Антоній Михайлович
  8. Циганчук Микола Володимирович
  9. Чуткий Тимофій Сергійович
  10. Шубін Дмитро Юрійович
Спеціальність 192 «Будівництво та цивільна інженерія»
Освітньо-наукова програма «Будівництво та цивільна інженерія»
  1. Грицай Дмитро Анатолійович
  2. Гула Віталіна Вікторівна
  3. Карацюба Василь Анатолійович
  4. Ковальов Ростислав Федерович
  5. Лісовський Дмитро Сергійович
  6. Обелець Ольга Віталіївна
  7. Піщолка Юлія Юріївна
  8. Породько Оксана Станіславівна
  9. Серьогін Дмитро Максимович
  10. Щербина Ігор Юрійович
Освітньо-професійна програма «Будівництво та цивільна інженерія»
  1. Андрущенко Андрій Миколайович
  2. Блащук Роман Ігорович
  3. Богушевський Руслан Юрійович
  4. Боровенська Ангеліна Сергіївна
  5. Герман Поліна Володимирівна
  6. Доманюк Світлана Богданівна
  7. Козиренко Сергій Володимирович
  8. Лазарев Ігор Русланович
  9. Мазуренко Євген Миколайович
  10. Малишко Володимир Едуардович
  11. Нечипоренко Владислав Вікторович
  12. Петренко Руслан Миколайович
  13. Пільков Микола Миколайович
  14. Садовий Максим Анатолійович
  15. Селетов Євгеній Олександрович
     
 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook