Лісова галузь у 2020 році: підсумки колегії

7 березня 2021 року
м. Київ. Держлісагенство

 19 лютого відбулася колегія Державного агентства лісових ресурсів України.

Першим питанням колегія заслухала звіт «Про підсумки господарсько-фінансової діяльності підприємств галузі за 2020 рік», доповіла Валентина Уварова, заступник начальника Управління стратегії та економічного розвитку-начальник відділу праці, заробітної плати та економічного розвитку.

Про результати лісокультурного виробництва у 2020 році та завдання на 2021 рік доповів Ігор Будзінський – начальник Управління лісового господарства та відтворення лісів.

Завідувач Сектору міжнародних відносин, науки та зв’язків з громадськістю Любов Полякова розповіла про стан міжнародного співробітництва у галузі лісового господарства.

В різному, порядку денного, учасників засідання було ознайомлено з важливими проєктами, що реалізуються в різних регіонах країни.

З ходом реалізації проєкту регіонального розвитку щодо будівництва лісового насіннєво-селекційного центру (м. Лиман Донецької області) членів колегії і запрошених ознайомив Віктор Стороженко – начальник Донецького облуправління лісового та мисливського господарства.

Так само з інтересом лісівники спостерігають за розвитком лісового насіннєво-селекційного центру в смт. Брюховичі Львівської області. Про перспективи цього центру доповів Анатолій Дейнека – начальник Львівського ОУЛМГ.

Начальник Херсонського ОУЛМГ Тетяна Касіч розповіла про те, які можливості відкриває проєкт регіонального розвитку «Збереження лісових насаджень та покращення екологічної безпеки сільських територій Херсонської області за допомогою IP-систем».

Про підсумки господарсько-фінансової діяльності підприємств галузі за 2020 рік

З доповіді Валентини Уварової – заступниці начальника Управління стратегії й економічного розвитку – начальниці відділу праці, заробітної плати та економічного розвитку. Подаємо скорочений виклад.

Лісове господарство

Одним з основних завдань Держлісагентства є відтворення лісів. У минулому році лісогосподарські підприємства виконали завдання з лісовідновлення.

Заходи з відтворення лісів виконані на площі 39,2 тис. га (109,5% до завдання).

Висівання і садіння лісу виконано на площі 26,6 тис. га (114,5% до завдання), у тому числі, створено 2,1 тис. га нових лісів (101,7% до завдання).