Студенти адаптуються до навчального процесу. У квітні-травні 2021 року заплановано екскурсію на пасіку - «серце НУБіП України»

20 березня 2021, 21:02

   Професор Микола Повозніков у березні завітав на зустріч із першокурсниками-геодезистами, розповів про пасіку і запросив студентів відвідати музей лікарських рослин. Професор вже не вперше приймає першокурсників і щоразу демонструє унікальні можливості навчання і практики у НУБіП, із захопленням розповідає про успіхи й досягнення колег і студентів, про стажування і практику, унікальні винаходи, частує узваром і медом, яблуками і власноруч виготовленим соком. Викладач з української мови за професійним спрямуванням - Вероніка Василівна підтримує заохочення професора й радо відгукнулася відвідати пасіку із першокурсниками-землевпорядниками.

     На наших парах завжди затишно.

    Після завершення курсу «Українська мова за професійним спрямуванням» кожен зробить для себе папку із необхідними для працевлаштування документами, це резюме, автобіографія, есе, заява, оголошення, бренд бук, бланк, трудовий договір, візитка, вітальна листівка, банер, - це «Папка успіху» - ключ до самореалізації професіоналів. Отже, мої студенти «озброєні» впевнена кожен реалізує себе за фахом, ця папка успіху буде ключем до самореалізації у майбутньому, це чудовий скарб - конкуренте резюме та бездоганна візитна картка», - розмірковує викладач, педагог Вероніка Василівна Чекалюк.

    Ще за часів Стародавньої Греції той, хто володів мистецтвом комунікацій, був переконливим і впевненим під час публічних виступів, вважався лідером, перед ним відкривалися великі можливості. Комунікаційні навики – це наука, яку можна опанувати. Якщо ж знання підтримувати досвідом, удосконалювати техніку - успіх гарантовано не лише у кар’єрі, а й особистому житті.

    НУБіП України – старт для кар’єрного зросту, «папка успіху» буде допомогою під час практичної роботи, студентам важливо спілкуватися й пізнавати можливості для саморозвитку», - ділиться досвідом доцент кафедри української мови Вероніка Василівна Чекалюк.

    Мова душі - рідна мова, у кожного вона своя.

    Давньокитай­ськi цiлителi вважали, язик  — це друге серце, а мова - рух душі. Українська мова — одна з найбагатших мов світу, слова мають десятки синонімів, найрізноманітніші пестливі форми... факт: якщо людина, яка виросла на чужій землі, почує рідну мову чи пісню, то з нею починають відбуватися якісь неймовірні речі (радість, сльози, зміна емоцій). Адже рідна мова відповідає генетичному коду людини. Спілкуйся рідною мовою - шануйте традиції , бережіть один одного. На парах ми вчимося, а під час роботи гуртка «Юний журналіст» ми з колегами-студентами спілкуємося про природу й вивчаємо володіння університету, наші музеї та парки, особливо, музеї, ботанічний сад, конюшня і пасіка - надихають на творчість і любов до професії, цікаво спостерігати за бджолами як вони будують свій «дім», як дбають про себе і невтомно працюють.

Архів 2019р.

 

Відео

Автори: Діана Колесник, гурток «Юний журналіст»,

Олена Кульченко, гурток «Юний журналіст»

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook