Участь співробітників кафедри будівництва у засіданні спеціалізованої вченої ради К 47.104.06 Національного університету водного господарства та користування

25 лютого 2021 року
м. Рівне, вул. Чорновола, 49, ауд. 673

25 лютого 2021 року у Національному університеті водного господарства та користування (м. Рівне, вул. Чорновола, 49, ауд. 673) відбулося засідання спеціалізованої вченої ради К 47.104.06, в якому прийняв участь професор кафедри будівництва Яковенко І.А.
На порядок денний було винесено два основні питання – захисти дисертацій на здобуття наукового степеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди.
1) Здобувач Ромашко-Майструк Олена Василівна.
Тема дисертації: «Опір залізобетонних елементів багаторівневому утворенню нормальних тріщин».
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій Київського національного університету будівництва та архітектури Журавський Олександр Дмитрович.
2) Здобувач Нінічук Микола Володимирович.
Тема дисертації: «Напружено-деформований стан та розрахунок комбіновано-армованих нерозрізних залізобетонних балок».
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент, професор кафедри будівництва та цивільної інженерії Луцького національного технічного університету Андрійчук Олександр Валентинович.
За результатами таємного голосування усі 14 членів спецради підтримали позитивно представлені роботи.
Колектив кафедри будівництва факультету конструювання та дизайну НУБіП України вітає здобувачів із успішним захистом дисертацій та бажає міцного здоров'я, натхнення, успіхів у подальшій роботі, розкриття наукового потенціалу та здолання нових вершин.

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook