Туристичний зліт з нагоди 115-ї річниці заснування НУБіП України вдався на славу

10 липня 2013 року
З нагоди 115-ї річниці заснування Національного університету біоресурсів і природокористування України 14-16 червня 2013 року на базі ВП НУБіП України «Прибрежненський агарарний коледж» в с. Прибрежне Сакського району АР Крим пройшов спортивно-туристично-розважальний зліт. Його учасниками стали біля 300 студентів НУБіП України та його відокремлених підрозділів, які сформували 17 команд-учасників та активно змагалися за першість.
Учасники  підійшли  до  справи  креативно  та  назвали  свої  команди досить оригінально – «Барбариски» (педагогічний факультет), «Пропаганда» (факультети інженерії агробіосистем і конструювання та дизайну машин і систем природокористування), «Рататуй» (педагогічний факультет та факультет землевпорядкування), «Мамонти» (факультет ветеринарної медицини, педагогічний), «Голосіївська шантрапа» (факультет енергетики і автоматики), «Морячки» (факультет біотехнології), «Пельмен» (економічний факультет та факультет аграрного менеджменту), «Shark» (рибогосподарський факультет та факультет харчових технологій і управління якістю продукції АПК), «Коали» (юридичний факультет та факультет комп’ютерних наук і економічної кібернетики),  «Engri-Панди» (факультет садово-паркового господарства та ландшафтної архітектури), «Максимум» (Кримський агропромисловий коледж), «Адреналін» (Прибрежненський аграрний коледж), «Шо?» (Немішаївський агротехнічний коледж), «БКСАиД» (Бахчисарайський коледж будівництва, архітектури та дизайну), «Двести двадцять» (Кримський агротехнологічний університет), «Захід» (Бережанський агротехнічний інститут), «Нон-стоп» (Ніжинський агротехнічний інститут).
Конкурси вражали своєю різноманітністю, надихали на справжнісінькі подвиги і стимулювали до боротьби. Студенти мали змогу виявити фізичну силу і витривалість у спортивних змаганнях - перетягування канату, пляжний волейбол та футбол, турнір із стрітболу, жіночі пенальті і туристична естафета, активну участь у яких брали навіть жіночі команди та творчий потенціал у конкурсах пісні («Студентський Гімн університету»), боді-арту («Ми на Пандорі»), художньому «Чорним по білому» («Вітальна листівка до 115-річчя НУБіП України»), літературному «Буріме» («Не був би я студентом НУБіПу…»), творчому  «Озвучка» («Моє життя – буття в НУБіП») та танцювальному флешмобі. У останніх учасники продемонстрували ще й неабиякий артистизм, невичерпний гумор, високий рівень літературної, сценарної, режисерської та музичної майстерності і оригінальність творчих рішень.
В ході цих змагань кожна команда за участь та перемогу отримувала певну кількість віртуальних грошей Голосіївської республіки – Дубочків: за 1-ше місце в конкурсах - 100 дубочків, за останнє – 1.
Переможцями спортивно-туристично-розважального зльоту стали «Голосіївська шантропа» (1-ше місце, капітан Анатолій Рудченко), «Пропаганда» (2-ге місце, капітан Дмитро Калініченко) та «Engri-Панди» (3-тє місце, капітан Володимир Повшук).
Ну, а вінцем зльоту стало обрання мера Голосіївської республіки. Команда або об’єднання команд мали право висунути свого кандидата на цю посаду при наявності певної суми, а саме 1000 дубочків. Після запеклих дебатів шляхом таємного голосування мером обрали студента магістратури першого року навчання факультету енергетики та автоматики Анатолія Рудченко.
Учасники отримали безліч позитивних емоцій та вражень, зарядилися драйвом, знайшли нових друзів і незабутньо провели час. Тож роз'їжджалися по домівках хоч і стомленими, але задоволеними. Тож, якщо ви прихильник активного відпочинку, веселої компанії та розваг, готуйтеся до наступного спортивно-туристично-розважального зльоту!
Окремо хочемо висловити вдячність організаторам цього масштабного заходу - директору ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи Д.К. Черкашину,директору Прибрежненського аграрного коледжу С.І. Скляру та його  заступнику А.В. Крамській.
 
 
Інформаційний відділ ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи
 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook