До нового навчального семестру готові
До нового навчального семестру готові
28 січня 2021 року
Кафедра надійності техніки повністю оновила свій лабораторний потенціал.
За участі університетської ремонтно-будівельної бригади та колективу кафедри набули сучасного вигляду три навчальних лабораторії. Зокрема, це лабораторія моніторингу технічного стану деталей, до оновлення якої активно долучилися спонсори: коштом ТОВ «Манн+Хуммель фільтрейшн технолоджі Україна» тут з’явилося нове обладнання, макети, стенди. А його представники входять до складу ради роботодавців факультету конструювання та дизайну, коментує завідувач кафедри Андрій Новицький.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u101/dsc_2462_2021.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u101/dsc_2439_2021.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u101/dsc_2443_2021.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u101/dsc_2446_2021.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u101/dsc_2449_2021.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u101/dsc_2441_2021.jpg)
Готові прийняти студентів-конструкторів і лабораторії діагностування вузлів та агрегатів, а також теоретичних основ ремонту та проектування ремонтних і сервісних підприємств. Не вистачало хіба що місць для сидіння. Та й то на момент перебування тут творчої групи сайту аудиторні лави (виготовлені, до речі, як і чимало іншого, у столярному цеху університету) якраз підвезли.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u101/dsc_2484_2021.jpg)
Валентин Обрамбальський