Перевірка стану виконання науково-дослідних робіт у НДІ лісівництва та декоративного садівництва та ВП НУБіП України "Боярська ЛДС"

7 червня 2013 року

 

7 червня 2013 р. відбулася перевірка стану виконання науково-дослідних робіт у НДІ лісівництва та декоративного садівництва та ВП НУБіП України "Боярська лісова дослідна станція".

Під час перевірки комісія ознайомилася з роботою науково-дослідних лабораторій комплексного обліку лісосировинних ресурсів та лісокористування і лісової пірології. Вперше про науково-дослідну роботу відзвітували і науковці Регіонального Східноєвропейського центру моніторингу пожеж. З результатами проведеної роботи із перевіряючими поділилися в офісі Національного представника FSC в Україні.

Проте найбільш цікавою для комісії стала перевірка дослідних об'єктів у лісових масивах ВП НУБіП України "Боярська лісова дослідна станція". Короткі звіти доповідачів про стан виконання робіт за півріччя в рамках кожної НДР засвідчили актуальність, інноваційність, високий науковий рівень отриманих результатів та виконання поставлених завдань відповідно до плану проведення НДР.

Бажаємо науковцям-лісівникам творчих здобутків та успішного впровадження результатів науково-дослідних робіт.


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook