Раді пропонують утворити ТСК з розслідування пожеж на Луганщині

19 листопада 2020 року

КИЇВ. 19 листопада. УНН. Регламентний комітет Верховної Ради підтримав створення Тимчасової слідчої комісії з розслідування масштабних пожеж на Луганщині. Про це повідомляє УНН із посиланням на офіційний Telegram-канал партії "Слуга народу".

"Направлення чергових депутатських звернень для отримання ще одних відписок не змусить відповідальних посадових осіб вжити необхідних заходів, аби не допустити більше таких пожеж. Тому і пропонується, щоби ВРУ створила ТСК! Сподіваємося, що найближчими пленарними тижнями документ набере необхідну кількість голосів, і розпочнеться повноцінна робота з розслідування пожеж на Луганщині", – наголосив ініціатор постанови, нардеп Максим Ткаченко.

Також додається, що цього року пожежі на Луганщині виникали двічі. Внаслідок першої, в липні, вигоріло близько 5 тисяч гектарів лісу, а це 10% загальної площі лісового масиву області. Тоді загинуло 6 осіб, по допомогу до лікарні звернулася 71 особа, 25 осіб було шпиталізовано, згоріло 80 дач і 45 будинків.

Під час другої (30 вересня – початок жовтня) було охоплено вогнем 20 тисяч гектарів, до зони ураження потрапили 32 населених пункти, було знищено понад 600 житлових будинків, 11 осіб загинуло, 19 постраждало та 150 було евакуйовано.

 Джерело: https://www.unn.com.ua

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook