Доторкнутись до мистецтва…

23 грудня 2020, 18:00
ZOOM

     Ходимо дистанційно не лише на пари, а й у театр...
     За пропозицією Антоніни Анатоліївни Москаленко – куратора 2 групи 1 курсу факультету землевпорядкування, студенти-першокурсники мали змогу відвідати дистанційно театр на вихідних.

     Які ж враження від перегляду?
     Переглянули ми дуже цікаву та відому виставу ‘’Тев’є-Тевель’’. Прем'єра цієї вистави відбулася 23 грудня 1989 року, а незмінним виконавцем головної ролі протягом багатьох років залишався Богдан Ступка. Після 2012 року ця вистава доступна лише у відеоверсії, якою ми і скористалися
     На початку перегляду одразу впізнали обличчя акторів, які зараз дуже популярні.
     У центрі постановки – трагічна історія Тев’є, який усіма своїми силами намагається зберегти традиційний устрій життя, що розвалюється з усіх сторін. Проте, залишається головне – чистота людських стосунків. Шлях Тевеля – шлях страждань, помилок і прозрінь. Кожен епізод має глибокий філософський зміст, з витонченим гумором і змушує задуматись над словами та вчинками героїв.
     Вистава приносить розуміння того, що незалежно від віри й національності люди шукають щастя, своє місце в житті . Адже у світі немає нічого дорожчого за людське життя.
     Кожен студент нашої групи після перегляду оцінив професійну гру акторів та майстерність. Відпочили, задумались та поділились враженнями один з одним. Відволіклись від буденності та доторкнулись до мистецтва, хоча й дистанційно!
 
Ольга Пронь,
студентка І курсу
факультету землевпорядкування
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook