Факультет ветеринарної медицини

Освітньо-професійна програма «Безпечність та якість харчових продуктів і кормів»

  1. Вівич Артем Юрійович
  2. Дзядевич Ірина Володимирівна
  3. Ільєнко Валерія Максимівна
  4. Іщенко Анастасія Віталіївна
  5. Криховецька Тетяна Романівна
  6. Лагута Віра Сергіївна
  7. Мунтян Валерія Олександрівна
  8. Павленко Людмила Юріївна
  9. Цесельська Еліна Анатоліївна

Освітньо-професійна програма «Ветеринарні превентивні технології забезпечення здоров’я тварин»

  1. Беренда Людмила Сергіївна
  2. Бондар Владислава Олександрівна
  3. Бондар Світлана Вадимівна
  4. Волосовец Юрій Владиславович
  5. Гайдук Анна Сергіївна
  6. Ганоцька Вікторія Ігорівна
  7. Гантова Влада Сергіївна
  8. Єрмоленко Карина Олександрівна
  9. Крайсвітний Микола Васильович
  10. Кривицька Ярослава Русланівна
  11. Литвиненко Анастасія Павлівна
  12. Мурашко Олександра Ігорівна
  13. Палій Анастасія Олегівна
  14. Плакса Катерина Василівна
  15. Покропивна Маргарита Сергіївна
  16. Полянська Ольга Олександрівна
  17. Потапенко Діана Вікторівна
  18. Пронько Ілля Володимирович
  19. Пронько Катерина Ігорівна
  20. Савчук Катерина Олександрівна
  21. Тищенко Анна Анатоліївна

Освітньо-професійна програма «Ветеринарне забезпечення здоров’я собак і котів»

  1. Біла Анастасія Володимирівна
  2. Гунько Надія Ігорівна
  3. Камінська Катерина Вячеславівна
  4. Кириндась Єгор Олександрович
  5. Костецький Богдан Ігорович
  6. Матвєєва Анастасія Андріївна
  7. Мекенченко Юлія Віталіївна
  8. Осмоловський Микита Євгенійович
  9. Руль Анжела Петрівна
  10. Сардаєва Софія Олександрівна
  11. Сизоненко Анастасія Русланівна
  12. Сіренко Єлизавета Леонідівна
  13. Сіроштан Любов Сергіївна
  14. Смакограй Вікторія Олександрівна
  15. Стрижак Анастасія-Андріана Сергіївна
  16. Сулименко Раїса Андріївна
  17. Цариніна Ганна Андріївна
  18. Чудля Діана Миколаївна
  19. Шавурська Марина Анатоліївна

Освітньо-професійна програма «Ветеринарне забезпечення здоров’я собак і котів» (англомовна)

  1. Багрій Ірина Олександрівна
  2. Бережна Анастасія Володимирівна
  3. Болбочан Вікторія Михайлівна
  4. Букреєва Марія Віталіївна
  5. Вишковська Ірина Леонідівна
  6. Гаврилюк Тамара Миколаївна
  7. Гардіні Крістіна Едуардівна
  8. Гарна Катерина Леонідівна
  9. Гончарова Анастасія Володимирівна
  10. Донченко Анна Андріївна
  11. Дядюк Дарина Анатоліївна
  12. Жиляєва Олена Олександрівна
  13. Засипко Діана Денисівна
  14. Коструб Василь Васильович
  15. Крюкова Анастасія Анатоліївна
  16. Лисюк Іван Віталійович
  17. Москалець Єлизавета Дмитрівна
  18. Семко Анна Віталіївна
  19. Хохлова Марія Геннадіївна
  20. Частюк Софія-Марія Сергіївна

Освітньо-професійна програма «Ветеринарне забезпечення скотарства, вівчарства та козівництва»

  1. Болбочан Даніел Федорович
  2. Волошин Софія Олегівна
  3. Герасимук Олексій Миколайович
  4. Гузинець Тетяна Петрівна
  5. Зеленіна Анастасія Олексіївна
  6. Колодій Анна Дмитрівна
  7. Кондратюк Станіслав Романович
  8. Кравець Марія Олександрівна
  9. Ласійчук Андрій Васильович
  10. Панчихін Олексій Ігорович
  11. Пасічник Артем Ігорович
  12. Проценко Анастасія Русланівна
  13. Ротар Марія Олександрівна
  14. Сайковська Аліка Сергіївна
  15. Чижевська Тетяна Анатоліївна
  16. Шадура Дар`я Петрівна
  17. Юхимчук Наталія Ігорівна

Освітньо-професійна програма «Ветеринарна лабораторна діагностика»

  1. Анохін Захар Володимирович
  2. Бриженко Сергій Петрович
  3. Гоц Ганна Сергіївна
  4. Даценко Маргарита Ігорівна
  5. Калиновська Катерина Олександрівна
  6. Кисилиця Владислава Василівна
  7. Ковальчук Назарій Георгійович
  8. Когутюк Ольга Павлівна
  9. Кудін Єгор Валентинович
  10. Підлужній Вадим Олегович
  11. Романович Надія Юріївна
  12. Руденко Олександра Михайлівна
  13. Соловей Яніна Андріївна
  14. Становська Вікторія Володимирівна
  15. Ясько Кирило Геннадійович

Магістерська програма «Ветеринарне забезпечення військ (сил)»

  1. Адріанов Ростислав Васильович
  2. Баліцький Богдан Віталійович
  3. Берлоус Катерина Олександрівна
  4. Короткий Олександр Вікторович
  5. Михайлов Володимир Олександрович
  6. Панько Ілля Олегович
  7. Чепурна Наталія-Євгенія Миколаївна

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook