Навчально-освітні і та наукові гуртки для студентів

 

       Понад сотню студентів охоплюють навчально-освітні та наукові студентські гуртки, котрі, як і мистецькі колективи, активно працюють на кафедрі культурології.

    Художня студія «Голосіївська палітра» та гурток «Декоративна флористика» (керівник – доцент Я.В. Пузиренко) виховують у студентства почуття прекрасного, розкривають творчі здібності; підвищують культурний та загальноосвітній рівні. Основні їх завдання полягають у навчанні основам образотворчого мистецтва (поняття про композицію, колорит, перспективу тощо), ознайомленні з видами і жанрами образотворчого мистецтва, опануванні різноманітною технікою малювання та унікальним мистецтвом - мистецтвом ікебани.

      

     Основними завданнями гуртка «Мистецтво сервірування (керівник – к.філос.н. Т.М. Мисюра) є навчити молодь основам мистецтва сервірування та різноманітним технікам сервірування; ознайомити з його історією, адже обстановка і атмосфера,  в якій відбувається споживання їжі, впливають на поліпшенню апетиту, краще засвоєння страв, а красиво сервірований стіл – на хороший настрій. Традиції сервірування, пишні застілля, ще греки і римляни перетворили у ритуал, тому заняття гуртка завжди цікаві для студентів.

      

        Гурток любителів театру «Мельпомена» (керівник – доцент В.В. Панталієнко) розширює та поглиблює знання молоді про драматургію і театр, прищеплює любов до духовних цінностей людства.  

 

       На заняттях студенти вивчають історію київських театрів, знайомляться з історією світового театру, відвідують спектаклі з наступним їх обговоренням.

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook