Хореографічні колективи

 

       Ансамбль бального танцю «Чарівність» засновано в листопаді 1996 року, художній керівником його є доцент кафедри культурології   Світлана Макода. За роки існування ансамбль підготував понад 900 пар, більшість яких є лауреатами та призерами міських, обласних, республіканських та міжнародних змагань зі спортивного бального танцю, мистецьких конкурсів та фестивалів народної творчості.

       Ансамбль став активним учасником усіх мистецьких заходів, що проводяться НУБіП, Київською міською та Голосіївською районною державними адміністраціями, іншими державними, мистецькими та спортивними установами.

       Учасники ансамблю виступали на сценах Національного палацу «Україна», Національного оперного театру ім. Тараса Шевченка, театру ім. І. Франка, театру ім. Лесі Українки, Палацу спорту, Будинку кіно та ін. На 6-ому Всеукраїнському фестивалі-конкурсі танцю «Юність Донбасу-2012» клуб бального танцю «Чарівність» отримав Гран-Прі за композицію «Чарівність по-українськи».

       Заслуга колективу полягає і в тому, що студенти і діти викладачів можуть доторкнутись до прекрасного, відчути себе справжніми артистами, виховувати впевненість, пройшовши через виснажливу фізичну працю, наполегливість і перемогу над собою. Краса і легкість танцю іде поруч з багатогодинними тренуваннями, відпрацюванням складних елементів, іноді зі сльозами розпачу і розчарувань, проте з оваціями глядачів, радістю і гордістю своїх батьків.

       Традиційними в колективі стали щорічні звіти перед новорічними святами, майстер-класи із вивчення азів вальсу для студентів першого курсу та інші заходи.

       Хореографічний ансамбль «Сузір’я DENS» (денс) (художній керівник старший викладач Ольга Сауріна) був створений в 2009 році на кафедрі культурології університету і є творчою майстернею, яка поєднує класичний і національний танці.
 
 
       Ансамбль репрезентує жанрове і тематичне багатство танцювального мистецтва та вивчає найкращі надбання всесвітньої і української культури через мистецтво рухів класичної і сучасної хореографії, формує інтелігентний смак, дає можливість студентам самореалізуватись.
 
 
       Колектив є багаторазовим переможцем Міжнародного фестивалю «Голосіївська весна», лауреатом фестивалю «Ми діти твої, Україно - 2011», учасником ІІ Міжнародного фестивалю танцю «Сделай шаг вперед» (м. Вітебськ, Респ. Білорусь), на якому солістка ансамблю виборола почесне звання «Краща танцюристка фестивалю.
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook