Академічне виконавство

 

       Студія академічного, естрадного і джазового співу була створена на кафедрі культурології університету народною артисткою України професором кафедри Шелепницькою Н.М., яка керувала нею до 2022 року.

     Нині нею керує викладач кафедри культурології лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, учасниця теле-шоу «Х-фактор», доктор філософії Владислава Володимирівна Чайка.

     Студія є творчою майстернею кафедри, яка репрезентує жанрове і тематичне багатство вокального мистецтва, вивчає найкращі надбання всесвітньої і української культури через мистецтво класичного і сучасного вокалу, формує високий музичний смак, дає можливість студентам творчо самореалізуватись та стати успішними в житті, а також слугує арт-терапією для підтримки психологічного стану.

 

 

     Учасники мають можливість співати сольно, а також об’єднуватися в дуети, тріо та ансамблі.

 

     Нині студія має лауреатів та переможців багатьох міжнародних та національних фестивалів та конкурсів: «Голосіївська весна», «Ми діти твої, Україно», «Оксамит», «Доля», «Пісня буде поміж нас», «Kyiv muses of talents», «Змагаймось за нове життя» ім. Лесі Українки та ін., а також випускники студії є учасниками телевізійних талант-шоу «Голос країни», «Х-фактор».

 

 

     Покликання на сторінку студії у соціальних мережах: 

 сторінка кафедри культурології у Facebook  

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook