Сторінка магістра 2020 р вступу

Факультет захисту рослин, біотехнологій та екології

  Спеціальність 202 «Захист і карантин рослин»

 освітня програма «Захист рослин»

 

1.                      

Берлінець Анастасія Вікторівна

 

2.                      

Бондарець Марія Михайлівна

 

3.                      

Веретільник Ігор Володимирович

 

4.                      

Гармаш Софія Петрівна

 

5.                      

Говоров Захар Миколайович

 

6.                      

Данилюк Федір Миколайович

 

7.                      

Дячук Віктор Миколайович

 

8.                      

Зайченко Євгеній Миколайович

 

9.                      

Ісаєва Владислава Антоніна

 

10.                 

Касян Вікторія Вадимівна

 

11.                 

Коваль Дмитро Михайлович

 

12.                 

Логойда Олександр Іванович

 

13.                 

Люшненко Мирослава Володимирівна

 

14.                 

Максимчук Олексій Юріййович

 

15.                 

Мехедок Анастасія Сергіївна

 

16.                 

Ничипорук Орест Миколайович

 

17.                 

Островський Володимир Олександрович

 

18.                 

Пашковський Валерій Анатолійович

 

19.                 

Побережник Юрій Володимирович

 

20.                 

Поліщук Олег Вікторович

 

21.                 

Приступа Софія Олександрівна

 

22.                 

Русецький Володимир Олександрович

 

23.                 

Савлучинський Андрій Русланович

 

24.                 

Скакун Юлія Леонідівна

 

25.                 

Скворинська Анастасія Віталіївна

 

26.                 

Слободенюк Вадим Юрійович

 

27.                 

Сорокін Василь Вадимович

 

28.                 

Ткач Михайло Володимирович

 

29.                 

Харчук Владислав Володимирович

 

30.                 

Ченуша Олександр Андрійович

 

31.                 

Шоман Микола Володимирович

 

 

Спеціальність 202 «Захист і карантин рослин»

 освітня програма«Карантин рослин»

 

1.                  

Бабич Владислав Ростиславович

 

2.                  

Башкінов Нікіта Валерійович

 

3.                  

Блоха Анна Валентинівна

 

4.                  

Карачун Павло Віталійович

 

5.                  

Ковальчук Максим Геннадійович

 

6.                  

Крикуненко Світлана Вікторівна

 

7.                  

Курносов Дмитро Євгенійович

 

8.                  

Лобачов Юрій Вікторович

 

9.                  

Лугина Марія Володимирівна

 

10.             

Миколенко Сергій Віталійович

 

11.             

Михайленко Вадим Вячеславович

 

12.             

Міщук Валерій Валерійович

 

13.             

Прилуцький Тимур  Анатолійович

 

14.             

Притула Євгеній Володимирович

 

15.             

Рудько Сергій Олександрович

 

16.             

Савотченко Олег Олександрович

 

17.             

Сірооченко Євген Олександрович

 

18.             

Шеренок Надія Юріївна

 

 

   Спеціальність «Екологія»

 освітня програма «Екологія»

1.                  

Бурлака Данило Олександрович

 

2.                  

Вороніна Даря Юріївна

 

3.                  

Давидова Олена Геннадіївна

 

4.                  

Кабакова Єлизавета Дмитрівна

 

5.                  

Кравчук Орест Романович

 

6.                  

Крушельницька Ольга Остапівна

 

7.                  

Кузуб Олег Юрійович

 

8.                  

Маатоуг Ель Хоуссеун

 

9.                  

Мартиненко Ганна Василівна

 

10.             

Матвійків Анна Іванівна

 

11.             

Москалюк Арсеній Васильович

 

12.             

Поліщук Вероніка Вікторівна

 

13.             

Стоян Олександр Сергійович

 

14.             

Сухобрус Нікіта Сергійович 

 

15.             

Черняєв Олександр Ральф

 

16.             

Чорна Тетяна Сергіївна

 

17.             

Штиволока Марина Віталіївна

 

18.             

Щерба Юлій Леонідівна

 

 

  

Спеціальність «Екологія» 

освітня програма «Екологічний контроль та аудит»

1.      

Білоус Наталія Валеріївна

 

2.                  

Данільченко Владислав Едуардович

 

3.                  

Гриневич Іванна Олександрівна

 

4.                  

Кайнога Анна Валентинівна

 

5.                  

Ковальчук Діана Сергіївна

 

6.                  

Карпенко Максим Олександрович

 

7.                  

Кривошей Яна Олександрівна

 

8.                  

Кондратюк Олександр Сергійович

 

9.                  

Король Мар’яна Сергіївна

 

10.             

Макухін Єгор Миколайович

 

11.             

Овдієнко Ірина Вікторівна

 

12.             

Попова Аніта Ігорівна

 

13.             

Семеняга Аліса Сергіївна

 

14.             

Сапон Ольга Миколаївна 

 

15.             

Ткаченко Тетяна Олексіївна

 

16.             

Хорсун Руслана Анатоліївна

 

17.             

Чудо Ольга Григорівна

 

18.             

Яненко Владислав Сергійович

 

 

Освітня програма «Біотехнології та біоінженерія»

 

1

Дзуг Марина Сергіївна

 

2

Романенко Андрій Геннадійович

 

3

Струмковська Майя Володимирівна

 

4

Храпачевський Владислав Євгенович

 

5

Федорченко Марія Русланівна

 

6

Шень Катерина Валеріївна

 

7

Ваніна Ольга Юріївна

 

8

Васькін Владислав Юрійович

 

9

Кучерявий Ілля Ігорович

 

10

Євдокимов Ілля Борисович

 

11

Кочетов Ярослав Вікторович

 

12

Кириченко Святослав Олексійович

 

13

Бондаренко Каміла Андріївна

 

14

Савенко Анастасія Володимирівна

 

15

Чайка Марина Олександрівна

 

16

Шевчук Іванна Юріївна

 

17

Музичук Денис Сергійович

 

18

Ширченко Світлана Юріївна

 

 

 

 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook