Сторінка магістра

 Інформаційно-комунікаційні технології в освіті

             2019 рік вступу

  1. Вінокур Михайло Сергійович
  2. Гризунова Ганна Ігорівна
  3. Заєць Богдан Володимирович
  4. Іваненко Марина Віталіївна
  5. Ізаров Олександр Тимофійович
  6. Капустянчик Вікторія Євгенівна
  7. Колумбет Анна Сергіївна
  8. Мельник Юлія Валеріївна
  9. Моренчук (Михальчук) Маріанна
  10. Нечай Дмитро Володимирович
  11. Нікіцка Алла Миколаївна
  12. Поляков Анатолій Олександрович
  13. Травінська Тетяна Ігорівна
  14. Шакун Наталія Андріївна
  15. Шакун Світлана Андріївна
  16. Штомпіль Юрій Григорович
  17. Щур Назарій Олександрович

 

             2020 рік вступу

  1. Адаменко Ігор Леонідович
  2. Андрущенко Валентина Вікторівна
  3. Банніков Максим Миколайович
  4. Беребенець Катерина Вікторівна
  5. Берегеля Сергій Вікторович
  6. Бондаренко Євген Романович
  7. Бурко Володимир Олександрович
  8. Веременко Олександр Сергійович
  9. Вишнівський Дмитро Олександрович
  10. Гальчинський Дмитро Сергійович
  11. Добронравова Аліса Станіславівна
  12. Захаров Марк Олегович
  13. Кваснюк Владислав Юрійович
  14. Ковальска Катерина Петрівна
  15. Кондратенко Ярослав Андрійович
  16. Корж Віктор Вячеславович
  17. Кривошея Максим Олександрович
  18. Кривуля Іван Олексійович
  19. Литюк Адріана Павлівна
  20. Лошній Галина Іванівна
  21. Мороз Олег Васильович
  22. Остяк Мар'яна Олександрівна
  23. Паскевич Аліна Олегівна
  24. Плуток Олександр Юрійович
  25. Повисша Катерина Петрівна
  26. Приходько Ольга Сергіївна
  27. Прокіпчук Ігор Олегович
  28. Прядко Олександр Вікторович
  29. Сидорук Роман Іванович
  30. Соляр Євгеній Олександрович
  31. Убирай Владислав Ігорович
  32. Чаусов Іван Анатолійович
  33. Шевчук Дмитро Вадимович

 

             2021 рік вступу

  1. Баранов Артем Віталійович
  2. Василенко Анастасія Петрівна
  3. Дем’янів Андрій Васильович
  4. Ігнацевич Катерина Михайлівна
  5. Істомін Артем Сергійович
  6. Коба Олег Вікторович
  7. Костинюк Василь Степанович
  8. Соколенко Богдан Юрійович
  9. Усмединська Анастасія Борисівна

 

 

             2022 рік вступу

  1. Андрющенко Альона Олексіївна
  2. Беспаленко Богдан Георгійович
  3. Бикадорова Катерина Юріївна
  4. Блоха Сергій Юрійович
  5. Боголій Олександр Олександрович
  6. Бойченко Андрій Сергійович
  7. Ворвинець Михайло Михайлович
  8. Головаш Євген Андрійович
  9. Гулян Маргарита Ігорівна
  10. Джурилюк Богдан Леонідович
  11. Дика Єлизавета Вікторівна
  12. Драчук Яків Олегович
  13. Калашник Денис Іванович
  14. Ковальчук Богдан Андрійович
  15. Коріненко Валерій Вікторович
  16. Марковський Ігор Миколайович
  17. Мелещенко Микола Андрійович
  18. Мороз Євгеній Віталійович
  19. Неклюдова Аліна Зазівна
  20. Остапенко Богдан Вікторович
  21. Погарський Олександр Сергійович
  22. Подолян Іван Петрович
  23. Пручай Андрій Олександрович
  24. Романюк Назар Михайлович
  25. Савченко Кирило Дмитрович
  26. Умудов Владислав Рафаельович
  27. Цапок Владислав Іванович
  28. Цапок Олександр Іванович

  

 

             2023 рік вступу

  1. Бих Олексій Сергійович
  2. Васюк Микола Миколайович
  3. Волков Денис Вячеславович
  4. Гордієнко Ірина Олександрівна
  5. Жигадло Антон Владиславович
  6. Заєць Наталія Анатоліївна
  7. Коваленко Олександр Віталійович
  8. Коротикіна Юлія Віталіївна
  9. Кривошей Віталій Романович
  10. Лущан Тарас Володимирович
  11. Льорчак Анатолій Володимирович
  12. Миколайчук Олексій Володимирович
  13. Оладов Сергій Андрійович
  14. Осадча Світлана Миколаївна
  15. Попов Дмитро Сергійович
  16. Пручай Максим Олександрович
  17. Рудніцький Олександр Леонідович
  18. Сидоренко Роман Сергійович
  19. Смоляк Денис Орестович
  20. Стоянов Дмитро Юрійович
  21. Тризна Олег Валентинович
  22. Хрієнко Богдан Олександрович
  23. Череп’яна Вікторія Сергіївна
  24. Черниш Сергій Петрович

 

 

 Педагогіка вищої школи

             2020 рік вступу

  1. Андрусик Павло Петрович
  2. Антонюк Анастасія Миколаївна
  3. Берко Дарина Вікторівна
  4. Білик Ірина Віталіївна
  5. Вигодованець Станіслав Ігорович
  6. Видря Ольга Володимирівна
  7. Дадикін Олександр Геннадійович
  8. Коноваленко Денис Сергiйович
  9. Крайнюкова Ангеліна Романівна
  10. Кучай Владислав Олександрович
  11. Леус Дмитро Валентинович
  12. Леус Михайло Валентинович
  13. Лещенко Микола Сергійович
  14. Монтач Марина Олександрівна
  15. Нечай Олександр Олександрович
  16. Плоденко Владислава Олександрівна
  17. Попіванова Кристина Євгенівна
  18. Синельник Максим Денисович
  19. Сокальська Віта Миколаївна
  20. Таран Максим Володимирович
  21. Таран Тетяна Анатоліївна
  22. Шаров Олександр Олегович
  23. Шлода Оксана Миколаївна
  24. Шутка Володимир Ярославович

 

             2021 рік вступу

  1. Ганусік Карина Оганесівна
  2. Гончарова Алла Анатоліївна
  3. Данько Анастасія Олексіївна
  4. Керек Павліна Михайлівна
  5. Колодій Катерина Миколаївна
  6. Мелікова Катерина Ярославівна
  7. Погрібна Юлія Іванівна
  8. Смірнова Марина Сергіївна
  9. Спільник Олена Василівна
  10. Хапиліна Валерія Валеріївна
  11. Чорі Каміла Володимирівна
  12. Щербаков Павло Михайлович

 

 

             2022 рік вступу

  1. Бричка Ірина Василівна
  2. Демченко Наталія Юріївна
  3. Жілін Сніжана Миколаївна
  4. Зацарна Марія Юріївна
  5. Козицька Вікторія Володимирівна
  6. Корена Дарʼя Сергіївна
  7. Кудрявцев Владислав Володимирович
  8. Масляєва Катерина Олександрівна
  9. Мельник Альона Олександрівна
  10. Мироненко Юлія Михайлівна
  11. Подгаєцький Олександр Олександрович
  12. Радкевич Наталія Миколаївна
  13. Федоренко Валентин Сергійович
  14. Фролов Володимир Анатолійович
  15. Чорний Владислав Вікторович
  16. Шишкін Павло Вячеславович 

 

             2023 рік вступу

  1. Беляк Оксана Миколаївна
  2. Величко Іван Іванович
  3. Голішевська Тетяна Анатоліївна
  4. Гайне Каріна Ігорівна
  5. Гончар Микола Ігорович
  6. Дембрівський Богдан Олександрович
  7. Корсак Андрій Миколайович
  8. Кручок Катерина Ігорівна
  9. Кукса Анжела Анатоліївна
  10. Луценко Петро Миколайович
  11. Мелешко Микола Володимирович
  12. Мяснянкіна Ксенія Юріївна
  13. Стриженок Євген Сергійович
  14. Устюгов Віталій Ігорович
  15. Флентей Петро Петрович
  16. Шаклов Олександр Олександрович
  17. Якубенко Ярослав Анатолійович
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook