Землевпорядники першого курсу помірялися силами на футбольному майданчику

7 жовтня 2020 року
     На початку жовтня на факультеті землевпорядкування відбувся спортивний турнір з міні-футболу серед команд першокурсників, організований студентською організації факультету на чолі з Олександром Вертелецьким.

     Турнір проходив на майданчику зі штучним покриттям, що розташований поруч зі студентським гуртожитком № 2. Кожна академічна група представила по одній команді. Поєдинки видались досить напруженими і запеклими, адже всі команди хотіли показати на що вони здатні. Учасники спортивного турніру грали рішуче та з надзвичайним азартом. Матчі були динамічні і видовищні.

  

     Отож, за підсумками змагань місця розподілилися таким чином: І місце посіла команда студентів 3 групи, ІІ місце у команди 1 групи, ІІІ місце – 2 група, а четверте дісталось – 4 групі.
     Крім того, у номінації кращий гравець-нападник став Владислав Демидюк з найбільшою кількістю забитих м’ячів, а кращим гравцем-вротарем – Вадим Стришков пропустивши найменшу кількість м’ячів.

     По завершенню футбольного турніру заступник декана з навчальної і виховної роботи Олександр Шевченко подякував його організаторам і учасникам за активну участь у спортивному заході та проявлену волю до перемоги. Потому Олександр Вікторович вручив переможцям кубки, медалі та почесні грамотами.

     Учасники та глядачі спортивного заходу отримали багато позитивних емоцій і заряд гарного настрою завдяки потужній підтримки команди 1 групи. Дякуємо за прекрасну гру та неймовірні враження. Бажаємо успіхів у наступних турнірах.

Олександра Калініченко,
студентка 1 курсу
факультету землевпорядкування

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook