Двоє студентів НУБіП України стали призерами чемпіонату України серед юнаків до 18 років з гирьового спорту 2020 року

27 вересня 2020 року
м. Київ, Палац спорту

З 23 до 27 вересня 2020 року у місті Києві в Палаці спорту відбулися змагання чемпіонату України з гирьового спорту (особисто-командні) у різних вікових категоріях.

3 місце у змаганнях серед юнаків до 18 років у виді програми довгий цикл у ваговій категорії + 78 кг зайняв Ілля Фурса  - студент факультету захисту рослин, біотехнологій та екології, спеціальність біотехнологія, 2 курс, 3 група

 

2 місце у змаганнях серед юнаків до 18 років у виді програми двоборство у ваговій категорії + 78 кг зайняв Максим Древіч  - студент агробіологічного факультету, спеціальність агрономія, 1 курс, 3 група


Готував спортсменів до змагань Віталій Андріяш – викладач кафедри фізичного виховання, відповідальний за підготовку збірної команди студентів НУБіП України з гирьового спорту. Віталій Андріяш - спортивний суддя міжнародної категорії з гирьового спорту також був і головним суддею чемпіонату. Більше інформації про змагання можна переглянути на сайті Союзу гирьового спорту України (https://girisport.com.ua/ ).

     Фото Віталія Андріяша.

Запрошуємо студентів НУБіП України, які відчувають в собі силу і прагнення до вдосконалення до занять в секції гирьового спорту!

В'ячеслав Пархоменко

заступник завідувача кафедри фізичного виховання

 зі спортивної роботи

 


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook