Перше знайомство з новим поповненням на кафедрі біохімії і фізіології тварин ім. акад. М. Ф. Гулого

22 вересня 2020 року

У 2020 році кураторами І, ІІ, ІІІ та VIII груп першого курсу факультету ветеринарної медицини призначені доценти кафедри біохімії і фізіології тварин ім. акад. М.Ф. Гулого Національного університету біоресурсів і природокористування України Лариса Кладницька, Олена Журенко, Дмитро Криворучко та Валерій Цвіліховський.

Після урочистої лінійки з нагоди вручення студентських квитків та прийняття «Присяги першокурсника» відбулася перша виховна година кураторів.


Куратори наголосили на тому, що головним завданням студентів є навчання. І щоб досягти успіхів, всім слід старанно і наполегливо навчатися та брати активну участь у студентському житті. На виховній годині першокурсниками було підписано присягу Університету та заповнений особовий лист. Cтуденти були ознайомлені з планом-схемою розташування корпусів університету та цікавими місцями, куди можна буде організувати екскурсії в позаурочний час.
Також групи визначилися зі старостами.
Важливою частиною зустрічей було обговорення таких питань:

  • розклад занять та змінність його за чисельником і знаменником;
  • хто відповідальний методист за перший курс? 
  • розташування деканату та кабінету методистів;
  • ведення журналу відвідування занять студентами
  • ряд інших питань.

Перша виховна година була насичена інформацією, цікавою як для студентів, так і для кураторів. Бажаємо всім нашим першокурсникам міцного здоров’я, наснаги і успіхів у навчанні!

Доцент Валерій Цвіліховський

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook