Художнього керівника Ірпінського економічного коледжу Наталію Шмарко відзначено стипендією Президента України у сфері театрального мистецтва

3 вересня 2020 року
     20 серпня 2020 року відбулося засідання комісії з відбору кандидатів на здобуття стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва. На засіданні розглянуто 215 заявок. За результатами проведеної роботи комісія прийняла рішення рекомендувати до призначення стипендії 197 кандидатів.

     Стипендіаткою у сфері театрального мистецтва стала художній керівник ВП НУБіП України «Ірпінський економічний коледж» Наталія Шмарко.

     Наталія є призеркою обласних та всеукраїнських театральних конкурсів. Серед найбільш вагомих нагород: диплом лауреата І ступеня в номінації «Театральне мистецтво» Всеукраїнського дистанційного багатожанрового конкурсу мистецтв «Родина» імені Назарія Яремчука (травень 2020); диплом лауреата І ступеня конкурсу читців «Сила слова» Всеукраїнського молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка (жовтень 2019); подяка за розвиток національного самоусвідомлення та громадянської відповідальності учнів, за натхненну та активну участь у Фестивалі шістдесятництва та дисидентського руху, організованому Національним центром «Мала академія наук України» (жовтень 2019); диплом за І місце в номінації «Театральне мистецтво» Всеукраїнського телевізійного конкурсу-фестивалю мистецтв «Зірочко, засвітись!» (травень 2019); диплом «Гран-прі» в номінації «Художнє читання, авторська літературно-музична композиція» Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Сузір’я Звягеля» (березень 2019); сертифікат учасниці школи з культурної дипломатії «Шляхами Леся Курбаса. Київ» Національного центру «МАН України» (квітень 2019) та інші.

 

  

     Дівчина пише патріотичні вірші, є учасницею багатьох благодійних акцій та концертів, створила дитячу театральну студію «Фігаро», яка діє на базі Ірпінського економічного коледжу. Студенти коледжу є переможцями всеукраїнських конкурсів та мистецьких акцій. Серед вагомих здобутків наших вихованців під керівництвом Наталії Шмарко:

  • диплом ІІ ступеня студентки Бушуєвої Дар’ї на Відкритому всеукраїнському дистанційному багатожанровому конкурсі «Битва жанрів – онлайн» (серпень 2020);
  • диплом лауреата І ступеня студентки Брущенко Анастасії у номінації «Кіно-, телемистецтво» та спеціальні відзнаки студентів Горбатюк Ірини та Горенка Микити у цій же номінації Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Обдарована молодь 2020» (квітень 2020);
  • диплом лауреата І ступеня студента Балабана Дмитра та спеціальна відзнака за артистизм студента Колеснікова Дмитра на конкурсі читців «Сила слова» Всеукраїнського молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка (жовтень 2019).

Пишаємося успіхами талановитої молоді! Бажаємо на досягнутому не зупинятися, генерації та втілення мистецьких ідей, натхнення і успіхів у творчій діяльності!

Андрій Сиротенко,
заступник директора з виховної роботи
Ірпінського економічного коледжу

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook