Гуртожиток №1 готовий до поселення студентів нового набору!

27 серпня 2020 року
     Студентському містечку Національного університету біоресурсів і природокористування України є чим пишатися. І яскравий приклад цьому – гуртожиток №1. Кожного року цей факт підтверджують десятки студентів, які вступають до ННІ лісового і садово-паркового господарства, адже студенти саме цього інституту проживають в даному гуртожитку.

      За останні 5 років відремонтовано більше 72% кімнат гуртожитку, призначених для проживання студентів. Тільки цього року, для студентів нового набору, підготовлено 20 кімнат: світлі, затишні, просторі, облаштовані новими меблями тощо. Практикується меблеве укомплектування з використанням методу кріплення до стін: для кожної кімнати меблевий цех університету готує комплекти з індивідуальними вимірами. Таке розміщення шаф, тумб та полиць дозволить створити багатофункціональність приміщення та ефективніше використовувати простір кімнат.

     Також, для навчання та дозвілля студентів облаштовано дві читальні зали з усіма зручностями на 2 та 3 поверхах. Готується нова, розширена спортивна зала.

     В гуртожитках студентського містечка НУБіП України є всі необхідні умови для проживання та відпочинку мешканців.

 

Вступай до НУБіП!

Анастасія Солоп,
фахівець студентського містечка

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook