На вступ до університету подано більше 15 тисяч заяв від абітурієнтів

20 серпня 2020 року
     Гаряча пора триває і на вступній кампанії. Вже в кінці дня 22 серпня завершиться прийом заяв. Станом на сьогодні до університету подано документів подано більше 15 тисяч. Відмічаємо, що на базі повної загальної середньої освіти надійшло майже 12 тисяч заяв на денну форму навчання та ще більше 800 – на заочну. Ще майже 800 – на базі диплома молодшого спеціаліста.

     Що ж до магістратури, то загалом маємо більше 3300 заяв, з них 2400 – на денну форму навчання. Це дещо більше до минулого року. Багато заяв надходить від учасників ООС.
     Приємно, що першим пріоритетом НУБіП обрали більше 1600 осіб, а бажаючих навчатися за контрактом – майже чотири тисячі.

  

     Найбільшою популярністю користуються спеціальності ветеринарна медицина, агрономія, геодезія, біотехнологія та біоінженерія, психологія, правознавство, екологія. Також у попиті агроінженерія, готельно-ресторанна справа, інженерія програмного забезпечення, комп’ютерні науки, економіка, лісове господарство, водні біоресурси і аквакультура, харчові технології.

     Більше 500 заяв – від випускників підготовчих курсів та учасників університетської олімпіади: вони мають чи не стовідсоткові шанси стати студентами НУБіП за державним замовленням. І ще один факт: до університету подали документи 602 відмінники-випускники шкіл та 148 володарів «червоного» диплома молодшого спеціаліста.
     Триває й реєстрація на додаткову сесію ЄВІ для бажаючих вступити до магістратури. Таких вже є 107 осіб.

Лариса Коропець,
відповідальний секретар приймальної комісії

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook