Лариса Ветькало, випускниця Ірпінського економічного коледжу, планує продовжувати навчання у НУБіП України

20 серпня 2020 року
  • Звідки дізналася про НУБіП України та чому вирішила обрати саме цей заклад вищої освіти?

     – Про НУБіП України я дізналася ще декілька років тому, коли після закінчення школи обирала для вступу заклад освіти. Багато знайомих – випускників Ірпінського економічного коледжу (ІЕК) – рекомендували мені саме цей коледж. При цьому розповідали, що після його закінчення найкращим для здобуття вищої освіти є НУБіП України, відокремленим підрозділом якого є ІЕК.
     Два місяці тому отримала диплом молодшого спеціаліста зі спеціальності «Облік і оподаткування», і зараз, усвідомлюючи рівень знань, отриманий мною по завершенню навчання в коледжі, з цілковитою впевненістю можу сказати, що моє рішення про вступ до НУБіП України є правильним. В університеті, за час навчання в коледжі, бувала не раз і тому на власні очі переконалась у досить зручному розташуванні та розвинутій інфраструктурі; по-сучасному відремонтованих аудиторіях з необхідним комп‘ютерним обладнанням (що за нинішніх умов важливо для дистанційного навчання), а також у наявності комфортних кімнат гуртожитків, смачних страв в університетських їдальнях. Не можна не згадати про великий стадіон, спортивні зали для баскетболу, волейболу, міні-футбольне поле та мальовничий ботанічний сад.

  • Чому обрали саме спеціальність «Облік і оподаткування»?

     – Насправді, при вступі я взагалі не усвідомлювала, ким хочу стати у майбутньому. Але, потрапивши до приймальної комісії Ірпінського економічного коледжу та поспілкувавшись з викладачами про те, що саме мені буде цікаво, до чого маю здібності, нахили – обрала спеціальність «Облік і оподаткування». Після трьох років навчання у коледжі я переконалась у правильності свого професійного вибору та надалі хочу розвиватися у цій сфері.

  • Чого очікуєш від навчання в університеті?

     – Я впевнена, що навчання у НУБіП України – це, в першу чергу, здобуття якісної освіти. Поспілкувавшись з друзями – студентами НУБіП України, можу точно сказати, що, обираючи навчання в цьому університеті, я автоматично обираю кілька найщасливіших студентських років, які будуть насичені надзвичайною кількістю корисних і цікавих справ, наповнені змістовними лекціями, науковими конференціями, творчими конкурсами й веселим відпочинком в студентському містечку.

  • Твої захоплення?

     – Головним моїм захопленням є навчання. Мені здається, я можу нескінченно поглинати інформацію та ніколи від цього не втомлюватися. Своє майбутнє не бачу без саморозвитку, пошуку нового, дослідження невідомого. Саме тому обираю НУБіП України – заклад дослідницького типу, який провадить освітню, науково-дослідну, науково-інноваційну, навчально-виробничу та інформаційно-консультаційну діяльність.

Розмову вели Євгенія Калюга,
завідувач кафедри обліку та оподаткування
і доцент Наталія Кузик

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook