ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВАСИЛІВА ВОЛОДИМИРА ПАВЛОВИЧА!!!

30 липня 2020 року
НУБіП України

 Колектив кафедри Процесів і обладнання переробки продукції АПК факультету Харчових технологій та управління якістю продукції АПК Національного університету біоресурсів і природокористування України гаряче і сердечно вітає В.о. завідувача кафедри  

 

Василіва Володимира Павловича

45-РІЧЧЯМ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ!!!
 
Бажаємо Вам, шановний Володимире Павловичу, доброго здоров’я та довголіття, особистого щастя, творчого натхнення, незгасаючої сили та нових успіхів у Вашій професійній діяльності. Бажаємо, щоб доля і надалі була прихильною до Вас, дарувала радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів! 
 
 
Прийміть найкращі вітання і побажання в цей святковий день, щоб від життя була завжди лиш радість, а ще – відмінного здоров’я та стабільного благополуччя. Радості в домі, на роботі і в навколишньому світі. Прекрасного самопочуття, великого натхнення і постійних надзвичайних подій. Будьте любимі і щасливі.
Хай шлях Ваш буде світлим, а все життя, мов той кришталь – прекрасним, ніжним, чистим. Залишайтеся таким же енергійним і завзятим, добропорядним і харизматичним, цілеспрямовано рухайтесь вперед до омріяної мети.
Віримо, що Ваша творча енергія і життєлюбність, відданість справі та професіоналізм і надалі супроводжуватимуть Вас у житті. Земних благ зичимо, хай все, що задумано було – удасться.

Зі святом!

Хай здійсниться все задумане!

 
 
З повагою, колектив кафедри
процесів і обладнання переробки продукції АПК
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook