За досвідом до колег

2 квітня 2013, 14:00

2 квітня 2013 р. до наукової бібліотеки НУБіП України завітали працівники бібліотек ВНЗ І-1V рівнів акредитації Мінагрополітики України та науково-дослідних установ НААН, що проходять курси з підвищення кваліфікації на базі Інституту післядипломної освіти НУБіП України, які організовує ННСГБ НААН України.
Щорічно наша бібліотека приймає активну участь у цьому заході. Тож на цей раз після екскурсії по відділам бібліотеки у залі електронних ресурсів директор наукової бібліотеки Кіщак Тетяна Степанівна розповіла присутнім про найактуальніші питання сьогодення – особливості використання авторського права у бібліотеках та про доступ до міжнародних електронних ресурсів.
Наступний доповідач – заступник директора бібліотеки Мельничук Лариса Іванівна ознайомила колег із труднощами, що виникають під час автоматизації бібліотечних процесів загалом та автоматизованої книговидачі зокрема.
А головний бібліограф інформаційно-бібліографічного відділу Сідько Лариса Костянтинівна поділилася досвідом бібліографування в створенні бібліографічної продукції наукової бібліотеки ВНЗ.
Крім того, працівники інших бібліотек мали змогу відвідати книжкову виставку нових надходжень літератури до наукової бібліотеки НУБІП України, а також виставку від книготоргівельних організацій і видавництв, що пропонували новинки книг 2012-2013 р.
 


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook