Підведення підсумків ХХХІІІ Міжнародного фестивалю художньої творчості «ГОЛОСІЇВСЬКА ВЕСНА -2013»!!!

29 березня 2013 року

 

28 березня 2013 року в актовій залі навчального корпусу № 3 НУБіП України відшумів гала-концерт ХХХІІІ Міжнародного фестивалю художньої творчості «ГОЛОСІЇВСЬКА ВЕСНА -2013».
Вже 33 роки поспіль нас дивує, радує та надихає фестиваль «Голосіївська весна», давно перетворившись на справжнє свято таланту, краси та молодості. Він об’єднав творчумолодь з багатьох куточківУкраїни - від Закарпатського краю до сонячного Криму. От і в цьогорічній «Голосіївській весні» взяли участь студенти всіх ННІ університету та відокремлених підрозділів НУБіП України, які радували глядачів своїми піснями, танцями та віршами.
Їх яскраві виступи надихнули натворчість навіть членів поважного журі. Так, викладачбалетної школи французької опери Ануель Мартен, натхненний побаченим,створив пісню«Перший поцілунок». Не залишилася осторонь творчості і заслужена артистка України, кавалер ордену Праведної Святої Анни Римма Шаповалова.
Фестиваль вже давно став міжнародним, от і цього річ на нього завітали гості з інших країн - студенти Державного аграрного університету Молдови та Астраханського державного технічного університету.
Народний ансамбль танцю «Спікушор»з Молдови своїми запальними танцями викликав шквал овацій: витонченість, драйв, точність, краса і неперевершене виконання зарядили зал позитивною енергією. Астраханський же державний технічний університет показав свої вокальні та хореографічні таланти. Його студентка А. Данилова виконала східний танець, зачарувавши представників сильної статі, а жінки змогли насолодитися співом чудового гурту «Kasha».
Приємним сюрпризом для глядачів став виступ переможниці проекту «Голос країни» Іларії.
А завершував гала-концерт виступ славетного Народного ансамблю пісні і танцю «Колос», який з піснею «Гарний козак, гарний» поставив фінальну крапку «Голосіївської весни-2013».
Нагороджував переможців та лауреатів фестивалю, знову ж таки, за доброю традицією, ректор університету академік Д.О.Мельничук.
Переможцем ХХХІІІ Міжнародного фестивалю художньої творчості «Голосіївська весна - 2013» став ННІ бізнесу.
Дипломом І ступеня фестивалю "Голосіївська весна-2013" нагороджений Український ННІ інформаційного і телекомунікаційного забезпечення агропромислової та природоохоронної галузей економіки, ІІ ступеня - ННІ ветеринарної медицини та якості і безпеки продукції тваринництва і ННІ земельних ресурсів та правознавства, ІІІ ступеня - Український ННІ якості біоресурсів та безпеки життя, ННІ рослинництва, екології і біотехнологій та ННІ лісового та садово-паркового господарства.
Серед ВП НУБіП України диплом І ступеня фестивалю "Голосіївська весна-2013" отримав Ніжинський агротехнічний інститут, ІІ ступеня - Заліщицький аграрний коледж ім. Євгена Храпливого і Ірпінський економічний коледж, ІІІ ступеня - Мукачівський аграрний коледж, Немішаївський агротехнічний коледж та Боярський коледж екології і природних ресурсів.
Організаторами цьогорічної «Голосіївської весни» виступили кафедра культурології за незмінної підтримкиректорату, навчально-наукового центру культурно-виховної і соціальної роботи, Студентської організації університету, первинної профспілкової організації студентів та аспірантів і профспілкової організації працівників університету.
 
Інформаційний відділ ННЦ культурно-виховної та соціальної роботи

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook