І. Загальна інформація про здобуття ОС "Магістр" зі спеціальності "Публічне управління та адміністрування"

 

Європейський вектор розвитку України потребує глибоких і системних змін не тільки у громадянському суспільстві, але і в самосвідомості національної еліти. Підготовка кадрів нової генерації для органів державної влади та органів місцевого самоврядування є важливою складовою в системі державотворення і полягає у розвитку навичок та вмінь для ефективного виконання своїх посадових обов'язків в майбутньому. Саме високий рівень потреби в отриманні якісної, конкурентоспроможної освіти залучає, з кожним роком, все більшу кількість амбіційної, творчої, обдарованої молоді до Національного університету біоресурсів і природокористування України для підвищення професійного рівня за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».


   
Від професійної компетентності, кваліфікованості, освіченості, відповідальності службовців органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування залежить якість життя українців.
 
Фахівці, які прагнуть розвиватися і йти в ногу з часом, відчули потребу в отриманні спеціальних знань, а також зрозуміли, що їм потрібне підтвердження наявного статусу в мінливому конкурентному середовищі, де в будь-який час може бути поставлено під сумнів кваліфікацію фахівця, який займає певну посаду. Тому в Національному університеті біоресурсів і природокористування України з 2001 року підготовлено більше тисячі фахівців для органів державної влади та місцевого самоврядування, які наразі працюють у Верховній Раді України, міністерствах, державних агентствах, обласних і районних державних адміністраціях, очолюють територіальні громади.
 
   
На сьогодні в університеті за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» навчаються на магістерській програмі більше 100 осіб.
 
 
  
Особа, яка успішно пройшла державну атестацію, отримує диплом магістра державного зразка.
 
 
Студенти в обов’язковому порядку забез­печуються гуртожитком.
 
У розпорядженні студентів — бібліотека уні­верситету, зручні аудиторії, комп'ютерні класи з доступом до Інтернетудистанційний доступ до навчального матеріалів, постійні консульта­ції з викладачами та роботодавцями, участь сту­дентів у олімпіадах, конференціях, семінарах.

 
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook