На економічному факультеті успішно закінчився дистанційний захист бакалаврських робіт спеціальності "Облік і оподаткування" денної форми навчання

17 червня 2020 року

9 червня 2020 року відповідно до Наказів № 386 і № 387 від 22.05.2020 р. НУБіП України розпочала свою роботу екзаменаційна комісія із захисту бакалаврських робіт студентами 4 курсу та студентів 2 і 3 курсу скороченого терміну денної форми навчання спеціальності «Облік та оподаткування» у складі голови комісії завідувача кафедри статистики та економічного аналізу, доктора економічних наук, професора Лазаришиної І.Д. та членів комісії: завідувача кафедри обліку та оподаткування, доктора економічних наук, професора Калюги Є.В., доктора економічних наук, професора кафедри обліку та оподаткування Гуцаленко Л.В., кандидата економічних наук, доцента кафедри обліку та оподаткування Олійник С.О. та секретаря екзаменаційної комісії к.е.н., доцента кафедри обліку та оподаткування Данілочкіної О.В.

Публічні онлайн захисти випускних робіт відбувались згідно "Тимчасового порядку дистанційної роботи Екзаменаційних комісій у НУБІП України у 2019-2020 н.р. в умовах карантину" від 19.04.2020 р., затвердженого наказом ректора від 09.04.2020 р.№ 287). Щодня екзаменаційна комісія розпочинала свою онлайн роботу о 10.00 через сервіс Cisco Webex.

З вітальним словом до студентів та членів комісії звернувся декан економічного факультету д.е.н., професор Діброва Анатолій Дмитрович, який побажав студентам на високому рівні представити результати своїх досліджень та вразити членів комісії ґрунтовними знаннями з обраної тематики дослідження.

Голова комісії Лазаришина Інна Дмитрівна також приєдналася до вітальних слів та ознайомила студентів із регламентом проведення захисту бакалаврських робіт.

 

 

На розсуд комісії студенти представили власні цікаві та різнопланові дослідження, зокрема розглядалися питання обліку і аудиту пенсійного забезпечення за національним і міжнародним законодавством, єдиного соціального внеску, податку на доходи фізичних осіб, розрахунків з бюджетом за прямими та непрямими податками, методики складання звітності у відповідності до вимог вітчизняних та міжнародних стандартів, аналізу фінансового стану підприємства.

 

 

Комісія відзначила, що всі бакалаврські роботи виконані на актуальну тему, мають логічну структуру та досить вдале обґрунтування висновків. За змістом роботи відповідали назві, поставленій меті і завданням. У роботах проведені теоретичні узагальнення, здійснені аналітичні розрахунки на матеріалах досліджуваних підприємств та внесені пропозиції, які мають практичну значимість.

Виконані роботи свідчать про досить високий рівень застосування здобутих теоретичних та практичних знань, вміння самостійно вирішувати наукові та практичні задачі.

 

Студенти на досить високому науково-практичному рівні представили результати своїх досліджень і впевнено відповідали на поставлені запитання. Голова та члени комісії залишилися задоволені ступенем підготовки бакалаврських робіт, рівнем виконання презентацій, змістовними, чіткими доповідями випускників та «жвавою» дискусією.

 

 

 

Щиро вітаємо студентів денної форми навчання з важливою подією всього студентського життя – присвоєнням освітнього ступеня «Бакалавр» зі спеціальності «Облік і оподаткування» і бажаємо успішного вступу до магістратури!

 

 

  

 

Оксана Данілочкіна,

доцент кафедри обліку та оподаткування

Леся Воляк,

заступник декана економічного факультету

старший викладач кафедри статистики та економічного аналізу 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook