СТУДЕНТ ФАКУЛЬТЕТУ КОНСТРУЮВАННЯ ТА ДИЗАЙНУ ‒ ПЕРЕМОЖЕЦЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ГАЛУЗІ ЗНАНЬ «ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ (МАШИНИ АГРАРНО-ЛІСОВОГО ТА ТРАНСПОРТНОГО КОМПЛЕКСІВ)»

3 травня 2020, 22:15

 

Факультет конструювання та дизайну, кафедра надійності технікивітає Ігоря Кудрявського, а також його наукового керівника ‒ Юлія Ревенка, доцента кафедри надійності техніки зі здобутою перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі знань«Галузеве машинобудування (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів)» у 2019/2020 навчальному році.
Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 04.10.2019 р. № 1271 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 н.р.», Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка призначено базовими навчальними закладами з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань«Галузеве машинобудування (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів)».
Для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Галузеве машинобудування (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів)»було також подано студентські наукові роботи з НУБіП України. В числі 18 наукових робіт, що вийшли у фінал конкурсу, була й наукова робота Ігоря Кудрявського, студента 3-го курсу факультету конструювання та дизайну. За результатами подвійного рецензування його наукова робота була оцінена в 98 балів і виборола – І місце у рейтингу.
Відповідно до рішення Кабінету Міністрів Українищодо запровадження карантину для всіх типів закладів освіти незалежно від форм власності і сфери управління, листа Міністерства освіти і науки Українивід 11.03.2020 № 1/9-154 та листа Державної наукової установи «Інституту модернізації змісту освіти» від 12.03.2020 № 22.1/10-713 підбиття підсумків Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за даною галуззю знань відбулося за результатами першого етапу ІІ туру. Відповідно результатам конкурсу, студента факультету конструювання та дизайну НУБіП УкраїниІгоря Кудрявськогобуло нагороджено дипломами І ступеня.
Вітаємо з перемогою! Щиро бажаємо міцного здоров’я, подальших успіхів у навчанні, професійного зростання та перемог на життєвому шляху!
 
Андрій Новицький,
завідувач кафедри надійності техніки
 C:\Users\Администратор\Desktop\Грамоти Ревенко Ю\Кудрявс_кий.jpeg
   C:\Users\Администратор\Desktop\Кудрявський\IMG_20200330_143301.jpg
 
 
C:\Users\Администратор\Desktop\Грамоти Ревенко Ю\Ревенко_Ю.I..jpeg


 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook