Інтерв'ю зі студентом спеціальності водні біоресурси та аквакультута
Інтерв'ю зі студентом спеціальності водні біоресурси та аквакультута
24 квітня 2020, 20:02
- Романе, доброго дня! Рада що Ви здорові і в гарному настрої. Розкажіть про себе, де ви знаходитесь в період карантину?
- Я, Красножон Роман. Навчаюся на 1 курсі скороченого терміну навчання, факультету тваринництва та водних біоресурсів, на спеціальності водні біоресурси та аквакультура. Зараз знаходжуся разом із своїми батьками в Чернігівській області, Бобровицькому районі, селі Петрівка.
- У зв’язку із запровадженням карантину в країні всі навчальні заклади перешли на дистанційну форму навчання. Як Вам особисто така форма роботи?
- До дистанційної форми навчання адаптувався легко. Але спочатку думав, що буде складно, але труднощів не виникло. Загалом така форма навчання мене влаштовує. Викладачі підтримують зв'язок зі студентами, цікавляться успіхами, це є надзвичайно важливим в такий період. І всім своїм викладачам можу побажати терпіння і, звичайно ж, міцного здоров’я!
- Романе, дуже дякую Вам за побажання, навзаєм!
- Дякую!
- Скільки Ви витрачаєте часу на навчання?
- На самостійне навчання йде приблизно 3-4 години, в залежності від кількості матеріалу для опрацювання. Але зручно те, що є вільний час впродовж дня, і в цей період можна зайнятися спортом, допомогти батькам, переглянути фільм та онлайн поспілкуватися з друзями.
- Зараз, як раз під час нашого з Вами спілкування ми всі дізналися, що карантин продовжують до 24 квітня. Яка Ваша думка з цього приводу?
- Чесно кажучи, продовження карантину можна було очікувати. Тому, що з кожним днем хворих в нашій державі стає все більше. Якщо відновити зараз роботу, це може призвести до подальших негативних наслідків. Звичайно, денна форма навчання дає змогу більше зрозуміти даний матеріал, але ж що маємо, то маємо. Тому, не можу однозначно відповісти на це запитання. З одного боку я ставлюся до продовження карантину позитивно та з розумінням, щодо зменшення поширення короновірусу COVID-19, а з іншого – негативно, бо дистанційне навчання, яке б воно не було, не замінить живого спілкування з викладачами та одногрупниками.Ще раз хочу всім побажати зоров'я.
- Романе, дякую Вам за спілкування.
спілкувалася доцент кафедри
гідробіології та іхтіології
Алевтина Базаєва