Вероніка Чекалюк ділиться досвідом роботи зі студентами в умовах карантину

24 квітня 2020, 16:26

- У кожній професії є свої сходинки, свої етапи становлення, ми викладачі, допомагаємо молодій людині бути успішною попри обставини і колектив нашого Університету працює на всі 100%. Головне зараз бути здоровим і відповідальним, за будь-яких обставин треба мріяти й вірити. Віримо в те, що життя можна змінити на краще, якщо робити щось добре щодня. Нехай цей досвід буде у нагоді, до зустрічі он лайн і в аудиторіях після карантину, щасливого життя і саморозвитку українців і України.


Нещодавно успішно завершилася проміжна атестація з дисципліни «Украінська мова за професійним спрямуванням». Активність студентів-першокурсників 99,9%! Отже, бачу, що інтерес до цього предмету у студентів дуже високий, коєфіцієнт корисної дії навіть вищий ніж під час роботи в аудиторії. Ми провели опитування на сайті і з’ясували, що студентам зручно працювати віддалено. Зокрема ми зі студентами успішно працюємо на платформі навчально-інформаційного порталу НУБіП України, а також я регулярно проводжу он-лайн лекції у системі Zoom. Це цікавий і корисний досвід: Zoom Video Communications — надає послуги віддаленого конференц-зв'язку з використанням хмарних обчислень. Zoom зручно для відеоконференції, онлайн-зустрічі, чат і мобільної спільної роботи, так ми зробили опитування та провели обговорення завдань, модульну роботу і атестували активних і відповідальних. Карантин нас організував і мобілізував. Викладачі і молодь саморозвиваються й удосконалюються, тепер студент не втрачає час на дорогу чи інші організаційні питання - є нагода більше приділяти увагу навчанню, де б ти не був - все є у смартфоні, планшеті чи комп’ютері», - ділиться досвідом успішної роботи доцент Вероніка Чекалюк.


«Інноваційні програми для студентів, - головне завдання сучасного конкурентного викладача. Геодезисти, землевпорядники, (де я викладаю) належать до студентів «гаджетозалежних», бо нині гаджет - це інструмент комунікацій, вони швидко реагують на завдання і виконують роботу оперативно і якісно, - зазначає Вероніка Василівна під час он-лайн дискусії з колегами-викладачами.


- Нині більшість людей використовують свій телефон у середньому від однієї до чотирьох годин на добу. І такий показник – не найвищий. Люди користуються телефоном близько чверті свого активного часу – значно більше, ніж витрачають на будь-які інші справи, окрім сну. Це вимушена обставина, гідне рішення для навчання. Використання гаджет її настільки поширене, що люди звикли, що телефон - це цілий світ, зараз весь це університет з усіма викладачами і дисциплінами.


У доповнення доцент кафедри журналістки та мовленої комунікації Вероніка Чекалюк наголошує: - «Ми не обираємо час у якому живемо, ми мусимо бути професіоналами і відповідати обставинам».

 

Розмовляла Діана Дафина,
Кореспондент гуртка «Юний журналіст НУБІП»

 

 

 


 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook