Семінар на тему: «Використання міжнародних наукометричних баз даних в навчальній та науковій діяльності університету».

13 лютого 2013 року

     13 лютого 2013 р. в читальному залі центральної наукової бібліотеки НУБіП України Асоціація "Інформатіо-Консорціум" в рамках надання тестових доступів до електронних ресурсів провела для усіх бажаючих семінар на тему: «Використання міжнародних наукометричних баз даних в навчальній та науковій діяльності університету». 

      Доповідач – директор Асоціації "Інформатіо-Консорціум", кандидат технічних наук Васильєв Олексій Всеволодович розповів присутнім про найбільш поширені наукометричні бази даних (SCOPUS, Web of Science, EBSCO) вцілому та зупинився більш детальніше на одній із них – EBSCO PUBLISHING. Адже з 4 лютого до 10 березня 2013 р. науковій бібліотеці НУБІП України відкрито безкоштовний тестовий доступ саме до цієї міжнародної наукометричної бази даних. 

      В доповнення до запропонованої теми семінару, працівники інформаційно-бібліографічного відділу наукової бібліотеки підготували для присутніх інформаційну виставку «Наукометричні бази даних і українські періодичні видання», на якій представили найновіші публікації (2012-2013 рр.) з періодичних видань України на цю тему. Деякі із цих видань, які передплачує наша бібліотека, а саме «Економічний часопис-ХХІ»,»Актуальні проблеми економіки», «Економіст», «Український біохімічний журнал» вже входять до міжнародних наукометричних баз даних, про що зазначено у кожному номері цих журналів. 

     Після закінчення семінару Олексій Всеволодович відповів на численні запитання присутніх.
 
     А тим, хто ще не встиг скористатися цією наукометричною базою даних, (EBSCO PUBLISHING) нагадуємо, що доступ здійснюється з локальної мережі Університету за адресою http://search.ebscohost.com.

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook