Онлайн-засідання проектної групи ОНП «Облік і оподаткування» підготовки фахівців РhD доктор філософії

16 квітня 2020 року
     Україна і весь світ через карантин опинилася сьогодні у полоні своїх комфортних домівок. Але це не є приводом припинення освітньої та наукової діяльності. Зараз 2020 рік і людство має величезні ресурси для розв’язання такої проблеми. Це рішення – онлайн платформи для дистанційної форми навчання, проведення засідань, конференцій.

     Використавши платформу ZOOM, 15 квітня, за ініціативи професора кафедри обліку та оподаткування, гаранта освітньо-наукової програми «Облік і оподаткування» підготовки фахівців РhD доктор філософії із спеціальності 071 «Облік і оподаткування» Любові Гуцаленко, відбулось робоче засідання проектної групи, в якому взяли участь члени проектної групи: завідувач кафедри обліку та оподаткування Євгенія Калюга, завідувач кафедри статистики та економічного аналізу Інна Лазаришина, професор кафедри статистики та економічного аналізу Василь Савчук, професор кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу і консалтингу Сергій Бардаш.

     Предметом обговорення було наповнення програми вступних випробувань комплексом фахових дисциплін для вступників на ОНП «Облік і оподаткування» підготовки фахівців РhD доктор філософії та програми додаткових вступних випробувань із врахуванням особливостей сільськогосподарського виробництва. Переглянуто зміст вибіркових дисциплін ОНП «Облік і оподаткування» підготовки фахівців РhD доктор філософії на 2020 р. Було обговорено питання можливостей проходження акредитації в умовах карантину.

Гуцаленко Л.В.,
гарант освітньо-наукової програми
«Облік і оподаткування»
професор кафедри обліку та оподаткування

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook