Дмитро Опалат – переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка сільського господарства та АПК»

12 квітня 2020 року
     8-9 квітня у Подільському державному аграрно-технічному університеті, який є базовим закладом вищої освіти з проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка сільського господарства та АПК» за результатами студентських наукових робіт поданих у 2019/2020 н.р., що були відповідно прорецензованими, підведено підсумки Конкурсу а рейтинговий список висвітлено на веб-сайті університету.

     Відповідно до рекомендацій ДНУ Інститут модернізації змісту освіти МОН України листом від 31.03.2020 р. «Про відміну проведення другого етапу у вигляді конференції», організаційний комітет конкурсу прийняв рішення підвести підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 рр. за результатами першого заочного етапу.

     НУБіП України представляв магістр Дмитро Опалат із темою «Ефективність управління інноваційною діяльністю підприємства АПК», під керівництвом наукового керівника Надії Резнік – завідувачки кафедри менеджменту імені професора Й.С. Завадського.

     Конкурсна комісія за результатами першого туру високо оцінила якість наукової роботи, актуальність та глибину проведеного дослідження, представлені авторські розробки й пропозиції, наявність публікацій за темою дослідження у фахових виданнях та довідок впровадження у практичне використання підприємствами АПК.

     Дипломом І ступеня Дмитро Опалат підтвердив високий рівень підготовки зі спеціальності «Менеджмент».

Щиро вітаємо переможця та його наукового керівника та бажаємо подальших успіхів і наукових здобутків!

Анна Слободяник,
доцент кафедри менеджменту
імені професора Й.С. Завадського 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook