30.01.2013 року на засіданні вченої ради університету урочисто вручено нагороди

30 січня 2013 року
Премію Президента України для молодих вчених 2012 року та свідоцтва лауреатів премії Президента України для молодих вчених вручено кандидатам хімічних наук, доцентам НУБіП України Савченку Дмитру Анатолійовичу та Прокопчук Надії Миколаївні за роботу «Синтез та термічні перетворення гетерометальних акваамінофосфатів».
Премія автономної республіки Крим в номінації "Наука і науково-технічна діяльність" присуджена Мітрофановій Ірині В'ячеславівні.
За особистий внесок у надання якісної освіти та забезпечення держави висококваліфікованими спеціалістами дипломом переможця в номінації «Лідер агропромислового комплексу України – 2012» отримала декан факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК НУБіП України Баль-Прилипко Лариса Вацлавівна.
За надання якісної освіти та забезпечення держави висококваліфікованими спеціалістами дипломом переможця в номінації «Лідер агропромислового комплексу України – 2012» нагороджено директора ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім.Є.Храпливого» Глову Володимира Степановича.
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook