Візит ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України до Університету ім. Гумбольдта (Берлін, Німеччина)

4 лютого 2013 року
20-23 сiчня 2013 року делегація НУБіП України на чолі з ректором Д.О. Мельничуком відвідала Університет ім. Гумбольдта (Берлін) і взяла участь у заходах, присвячених проведенню Grünen Woche («Зелений тиждень») у Берліні.
 
Довідково: історія плідної співпраці між НУБіП України та Університетом ім. Гумбольдта в Берліні розпочалася в 1995 роцi, з тих пір в рамках ряду підписаних документів було розгорнуто активне взаємовигідне співробітництво, відбулося взаємне визнання систем освіти, розроблено програми подвійних дипломів, реалізовано ряд спільних освітніх та науково-дослідних проектів, участь у конференціях, виставках, симпозіумах, обмін студентами та викладачами.
 
В рамках візиту ректор Д.О. Мельничук з віце-президентом університету з навчальних та міжнародних відносин проф. М. Кемпер ван ден Бугартом обговорили напрями подальшої співпраці між Університетом ім. Гумбольдта та НУБіП України, обмін інформацією про співробітництво та підготовку спільних проектів в галузі тваринництва.
Також відбулися зустрічі з деканом факультету сільського та садово-паркового господарства проф. Ф. Ельмером, колишнім деканом цього факультету та почесним професором НУБіП України проф. Е. Ліндеманном, директором Інституту тваринництва і рослинництва, почесним професором НУБіП України проф. О. Кауффманом i проф. М. Бьоме.
Сторони обговорили розвиток подальшого співробітництва між університетами на 2013-2014 рр., зокрема:
-         розробку спільних робочих планів та програм по обміну магістрами, аспірантами та викладачами;
-         підготовку проектів у галузі покращення методичного забезпечення навчального процесу;
-         обмін думками та ідеями з приводу інвестиційного проекту «Сталий розвиток щодо використання природних ресурсів»;
-         розвиток та можливостi співпраці у сфері ГІС-технологій;
-         перспективи створення українсько-німецького Центру німецької аграрної техніки та технологій.
У рамках «Зеленого тижня», на якому була представлена i Україна, члени делегації мали нагоду ознайомитись з передовим досвідом фермерських господарств, підприємств по вирощуванню та переробці сільськогосподарської продукції (м'ясної, молочної, овочівництва тощо) різних країн світу.
В ходi вiзиту отримано згоду керiвництва Університету ім. Гумбольдта виступити співорганізатором Міжнародної наукової конференції, присвяченої 115-річчю Національного університету біоресурсів і природокористування України та 15-річчю заснування Всесвiтнього консорціуму установ вищої освіти та досліджень у сільському господарстві (GCHERA), що відбудеться 4-6 листопада 2013 р. на базі НУБіП України.

Зустріч з деканом факультету сільського та садово-паркового господарства проф. Ф. Ельмером
Ректор Д.О. Мельничук з проф. М. Кемпер ван ден Бугартом
Бібліотека Університету ім. Гумбольдта
Академік Мельничук Д.О. з почесним професором НУБіП України проф. Е. Ліндеманном
 Українська експозиція на виставці "Grünen Woche" ("Зелений тиждень")
Українське багатство
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook