Візит до компанії «Claas»

1 лютого 2013 року
22 січня директор ННЦ міжнародної діяльності А.В.Бобровицький побував з вiзитом в головному офісі, академії та на випробувальному полігоні компанії «Claas», де ознайомився з процесом виробництва зернозбиральних i кормозбиральних комбайнів, енергонасиченого трактора (220 – 400 к.с.) та підготовкою фахівців з обслуговування техніки, що виготовляється компанією.
Під час переговорів з директором по Україні Томасом Клауснітцером були обговорені можливості створення спільного навчально-виробничого центру на базі одного з навчально-дослiдних господарств НУБіП України. Німецька сторона особливо наголошувала на тому, що основною проблемою експлуатації та обслуговування складної збиральної техніки в Україні є відсутність кваліфікованих кадрів операторів, сервіс-інженерів і сервіс-механіків. Зважаючи ж на те, що компанія щороку продає в нашiй країні понад 400 одиниць техніки, потреби в кадрах операторів можуть сягати до 800 осіб, а в механіках та сервіс-інженерах - 150-200. Окрім того, важлива роль у структурі підготовки інженерних кадрів компанії приділяється їх перепідготовці (короткотермінові навчальні курси) - для постiйної підтримки високого кваліфікаційного рівня представників дилерів та власників техніки. Саме у створенні такого навчального центру зацікавлена компанія «Claas». Уже сьогодні вона готова передати програми підготовки кадрів та провести підготовку інструкторів з числа представників нашого університету. Крiм того, компанія готова розглянути запит університету щодо придбання техніки на умовах лізингу.
В ходi вiзиту пройшли також переговори з директором академії «Claas» паном Гаральдом Калсендоном щодо можливості створення спільного навчально-виробничого центру для України та країн, з якими вона має спільні кордони. Основною ідеєю компанії є продаж не техніки, а продукту, до якого окрім техніки входить ще й система навчання операторів та менеджерів, якi її купують. Такий напрямок є цікавим та перспективним для університету, оскільки надання таких рекомендацій дозволяє підвищувати економічну ефективність використання техніки «Claas». Академія компанії готова до діалогу щодо проведення спільних з нашим університетом досліджень підвищення ефективності використання її техніки.

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook