Викладачі факультету ветеринарної медицини пройшли навчання щодо користування можливостями платформи WebEx для проведення онлайн-конференції «Наукові дослідження для органічного бізнесу. Тваринництво заради ґрунту»

1 квітня 2020, 10:15

Очевидними є глобальні виклики та зміни у світі, на які треба свідомо, оперативно та відповідально реагувати. У зв'язку із погіршенням епідеміологічного стану у світі та оголошенням ВООЗ пандемії короновірусу, ми не можемо проводити масові зібрання, щоб не піддавати ризику здоров’я один одного, однак аграрний сезон не може чекати закінчення карантину.  І науковці також не відпочивають, а готуються надати найактуальнішу інформацію, новітні розробки та поради фермерам для підвищення ефективності органічного виробництва.

2-4 квітня 2020 року відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Наукові дослідження для органічного бізнесу. Тваринництво заради ґрунту», яка пройде онлайн 4 квітня http://organicukraine.org.ua/congress/2020/#d3p1) в рамках IV Міжнародного Конгресу Органічна Україна 2020 (http://organicukraine.org.ua/congress/2020/). 

Спікери вже готують презентації по анонсованим темам, які будуть розміщені на сайті, а також стануть основним робочим матеріалом для онлайн- трансляції конференції. Необхідні для аграрного сектору блоки будуть проведені в ОН-ЛАЙН режимі з використанням форматів відеоконференцій та вебінарів.

26 березня 2020 року спікери пройшли навчання щодо користування онлайн-інструментами, які будуть використовуватись для проведення Конгресу Органічна Україна 2020.

Впродовж двох годин науковці і практики знайомились із можливостями платформи WebEx (Конгрес Органічна Україна буде проводитися саме на цій онлайн-платформі).

У програмі навчання було розглянуто:
16.00–16.15 – Вступне слово та представлення учасників тренінгу – Олена Березовська, президент, Громадська Спілка «Органічна Україна».
16.15–16.25 – Вступне слово – Наталія Прокопчук, координатор органічного компоненту, швейцарсько-українська програма “Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України”.

16.25–17.25 – Презентація інструменту для проведення вебінарів та спільної роботи CiscoWebEx – Микола Прокопчук, IT-експерт.
17.25 – 18.00 – Питання/ відповіді/ інтерактив /тестування інструменту.
18.00 – Завершення заходу.


 

Тренінг проводився ГС «Органічна Україна», ТОВ «Органік стандарт» в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарською Конфедерацією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільськогогосподарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Отже, команда організаторів ГС «Органічна Україна» та факультету ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів і природокористування України, іноземні та вітчизняні експерти докладуть усіх зусиль щоб інформація, яка анонсована по програмі Міжнародної науково-практичної конференції «Наукові дослідження для органічного бізнесу. Тваринництво заради ґрунту» в рамках Конгресу Органічна Україна 2020, була підготовлена у максимально доступному вигляді, структурована та розміщена на сайті конгресу БЕЗКОШТОВНО!
Робота аграрного сектору України під час карантину – це продовольча безпека для усіх нас! Органічне тваринництво, на сьогодні, є одним з пріоритетних напрямків аграрного виробництва. На сьогодні є і державна, і донорська, й інформаційна підтримка напрямку органічного виробництва.
Пора перезавантаження! Органічні продукти допоможуть нам зміцнити імунітет та поліпшити власне здоров’я та здоров’я наших рідних, а органічні технології дозволять зберегти для нащадків наше довкілля, і, зокрема, нашу українську землю.

4 квітня, ОН-ЛАЙН

Програма за посиланням: http://organicukraine.org.ua/congress/2020/
Реєстрація на он-лайн Конгрес Органічна Україна 2020 за посиланням: https://organicukraineonline2020.ticketforevent.com/


Марія Кучерук,
в.о. завідувача кафедри ветеринарної гігієни ім. проф. А.К. Скороходька, кандидат ветеринарних наук, доцент, модератор конференції

 

 

 
 

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook