м. Київ: столичні вогнеборці продовжують гасити пожежі в екосистемах міста

25 березня 2020 року
м. Київ

Для столиці зараз не простий період, адже в умовах суворого карантинного режиму у Києві вже не перший день великими площами вигорає трав'яний настил, кущі, сухостій, та й навіть торфовища.

Сьогодні, 21 березня, рятувальники Головного управління ДСНС України у м. Києві вже другу добу ліквідовують пожежу у Деснянському районі на вул. Пухівській у лісі, там наразі горить торф окремими осередками і площа горіння вже складає близько 10 Га. Крім того, до гасіння даної пожежі залучені рятувальники Київської служби порятунку КМДА, поливальний автомобіль Деснянського ШЕУ, а також 2 пожежні автоцистерни та трактор від Дарницького лісопаркового господарства. Ліквідація пожежі триває.

Крім того, ще тричі столичні рятувальники виїжджали на гасіння трав'яного настилу, масштаби яких також вражають. Одна з яких виникла також у Деснянському районі і також на вулиці Пухівській. Виклик до рятувальників поступив о 13:52, о 15:26 дану пожежу вдалося локалізувати на площі 1,5 Га, наразі триває ліквідація пожежі.

Вже не вперше за останні дні, вогнеборці отримують виклики щодо загоряння трав'яного настилу на вул. Богатирській, що в Оболонському районі столиці. Виклик рятувальники отримали о 13:22, о 14:27 загоряння вдалося локалізувати на площі 1 Га, а о 15:01 – ліквідувати.

Також, о 15:23 надійшла чергова заявка про горіння трав'яного настилу у Деснянському районі, на вул. Закревського 97-А, і це також не вперше, площа пожежі – 1,5 Га. Рятувальники ліквідовують дане займання.

Внаслідок цих подій ніхто не постраждав. Причини виникнення пожеж встановлюються.

Джерело: https://dsns.gov.ua

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook