На Черкащині зафіксовано першу лісову пожежу

4 березня 2020 року
Черкаcька обл., Україна

Відсутність снігового покриву в зимовий період, тепла, вітряна, посушлива погода останніх тижнів зумовили початок пожежонебезпечного періоду в лісах Черкащини.

Гарні погодні умови сприяють відпочинку громадян у лісах, що, відповідно, створює загрозу виникнення пожеж у лісових масивах. Та не всі громадяни дотримуються правил безпеки. Перший випадок низової лісової пожежі вже був зафіксований днями на території Дахнівського лісництва Черкаського лісгоспу на загальній площі 0,2 га. Про це повідомили в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Для захисту лісів від пожеж в лісгоспах Черкащини функціонують 26 лісових пожежних станцій, 32 пожежні автомобілі, 1 пожежний трактор (на базі Т-150), 17 пожежних модулів (на базі автомобілів УАЗ та пристосованої техніки), 257 ранцевих вогнегасників. У лісництвах сформовані пункти накопичення пожежного інвентарю на випадок гасіння лісових пожеж. Облаштовуються нові та проводиться догляд за існуючими мінералізованими смугами. Встановлюється та поновлюється наглядна агітація на протипожежну тематику  (білборди, панно та ін.). Функціонують 14 телевізійних систем спостереження.

Лісівники Черкащини закликають громадян дотримуватись правил протипожежної безпеки у лісових масивах, аби запобігти виникненню пожеж, бути пильними та обережними задля збереження нашого спільного багатства – лісів Черкащини.

Джерело: http://vikka.ua

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook