Грандіозний марафон професора Повознікова

10 березня 2020 року

     Рік на нашій кафедрі почався активно й продуктивно, - розповідає очільник кафедри професор М.Г. Повозніков. Ми провели грандіозний марафон «Декада кафедри»: продемонстрували усім бажаючим можливості університету, екскурсії та майстер-класи. Сотні потенційних абітурієнтів з учителями побували у ці дні на кафедрі.

   Учасники майстер-класів самі спробували виготовити свічки, запрягти поні, осідлати коня, покататися... Розпечатати стільники за допомогою пасічного ножа, вилки та катка. Після відкачування та проціджування меду всі присутні продегустували його разом з фіточаєм з рослин, що вирощені на дослідних ділянка Голосіївської навчально-дослідної пасіки. Про позитивні враження учнів і студентів говорили їх сяючі очі.

   Ми вдячні студентам, членам гуртка «Юний журналіст», які допомагали у висвітлені та організації цього заходу. Доцент Вероніка Василівна Чекалюк, наш викладач «Української мови за професійним спрямуванням» висловила подяку за участь студентам і побажала успіхів колективу кафедри. Студенти мали нагоду ознайомитися з історією та здобутками кафедри. Учасники висловили свої приємні враження про отриманий досвід та цікаву й корисну зустріч із професіоналами кафедри та гостями. Студенти та школярі, а особливо учителі, також висловили свою вдячність завідувачу кафедри конярства та бджільництва шановному професору Повознікову Миколі Гавриловичу за теплий прийом та чудову атмосферу й неймовірні фото на згадку. Це був перший захід 2020-му році такого поважного статусу для абітурієнтів. Ми запевняємо, що будемо продовжувати свою наукову діяльність і дуже вдячні за надану можливість спробувати себе у чомусь новому, - зазначили класні керівники. Готуємося до нових проектів, нових зустрічей на запрошення професора Повознікова.

Анна Марків

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook