ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З «ІНВЕСТУВАННЯ»!

27 лютого 2020 року

   26 лютого 2020 року викладачі кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту факультету аграрного менеджменту провели І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «ІНВЕСТУВАННЯ» серед студентів четвертого курсу спеціалізації «Менеджмент». Олімпіада проводилась з метою поглиблення знань студентів з інвестування проектів, інвестиційної політики та інвестиційного менеджменту.

   З привітальним словом до учасників звернувся декан факультету аграрного менеджменту Остапчук Анатолій Дмитрович та побажав успіху і перемоги.
   Привітала учасників олімпіади завідувачка кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Шинкарук Лідія Василівна, яка відзначила зростання запиту роботодавців на фахівців з управління інвестиціями і проектами та побажала усім учасникам креативності у вирішенні ситуативних завдань з вибору джерел інвестування проектів, натхнення і впевненого руху до поставленої мети.
  
 
    Учасникам олімпіади були запропоновані тестові та практичні завдання з розрахунку обсягів і вартості інвестицій, сформовані на основі реальних кейсів роботодавців, що потребувало застосування креативного підходу до їх вирішення.
   За результатами І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «ІНВЕСТУВАННЯ» перемогу здобули:
І місце – Гудим Катерина (4 курс, 3 група)
ІІ місце – Галиця Ольга (4 курс, 3 група)
Кобизський Павло (4 курс, 4 група)
ІІІ місце – Чорна Дарія (4 курс, 4 група)
Яровий Ростислав (4 курс, 4 група)
 
Вітаємо наших переможців та бажаємо успіхів у ІІ етапі Олімпіади!
Переможці матимуть шанс представляти НУБіП України у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з «Інвестування», який відбудеться у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».
 
Алла Суханова,
доцент кафедри виробничого та
інвестиційного менеджменту
 
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook