Вечір спортивної слави видався на славу!

13 грудня 2012 року
Нещодавно в ігровій залі спорткомплексу університету пройшов традиційний вечір спортивної слави. На святі було підбито підсумки університетських спартакіад за 2011/2012 навчальний рік, що проводилися серед гуртожитків (з 6 видів спорту), факультетів (з 5 видів спорту), ННІ (з 12 видів спорту), а також «Здоров’я», в якій з 6 видів спорту змагаються       науково-педагогічні працівники і співробітники НУБіП України.
Хто вони, переможці змагань 2011/2012 навчального року?
Серед гуртожитків 1-ше місце виборов 6-й, другим став 7-й, а третім – 5-й. Серед збірних студентів факультетів найсильнішою виявилася команда факультету ветеринарної медицини, другими стали агробіологи, а замкнули трійку лідерів спортсмени факультету конструювання та дизайну машин і систем природокористування.
У змаганнях серед студентів ННІ 1-ше місце здобула збірна ННІ рослинництва, екології і біотехнологій, 2-ге – ННІ ветеринарної медицини та якості і безпеки продукції тваринництва, 3-тє – ННІ бізнесу.
Не відстають від студентської молоді і викладачі та співробітники університету, які змагалися в уже традиційній спартакіаді «Здоров’я», трійка лідерів якої за підсумком цього навчального року виглядає так: 1-ше місце - у технічного ННІ, 2-ге здобула команда природничо-гуманітарного ННІ, а   3-тє – ННІ земельних ресурсів і правознавства.
Перші три рядки рейтингу зі спортивної майстерності серед навчально-наукових інститутів за результатами виступів на міських, Всеукраїнських і міжнародних спортивних змаганнях зайняли відповідно ННІ бізнесу, ННІ інформаційного і телекомунікаційного забезпечення, ННІ лісового і садово-паркового господарства.
Традиційно були підбиті і результати загальнокомандного заліку з фізкультурно-масової та спортивної роботи серед ННІ, місця в якому визначалися за результатами відразу трьох комплексних заходів - спартакіади університету серед студентів ННІ, спартакіади «Здоров’я» і результатами рейтингу спортивної майстерності серед ННІ. В загальнокомандному рейтингу переміг ННІ бізнесу, другим став природничо-гуманітарний ННІ, а замкнув трійку лідерів ННІ рослинництва, екології і біотехнологій.
На вечорі також відзначали кращих спортсменів університету, які у складі збірних України захищали кольори прапору нашої країни на міжнародних змаганнях різних рівнів, - Олександру Пархоменко (педагогічний факультет), Олену Пітірімову (факультет садово-паркового господарства та ландшафтної архітектури), Вікторію Плохенко (педагогічний факультет), Ірину Кобзенко (факультет технології виробництва та переробки продукції тваринництва), Дмитра Черненка і Маріанну Вербицьку (факультет аграрного менеджменту), Оксану Руденко (економічний факультет). Подяки за підписом ректора отримали і випускники нашого університету - члени збірної з волейболу.
Це святкове нагородження доповнювалося показовими виступами спортивних колективів університету з танцювальної аеробіки, художньої гімнастики, карате, айкідо, боксу і гирьового спорту.
Свято скінчилося, переможці отримали заслужені нагороди і, натхненні успіхом, продовжують тренування. А я хочу звернутися до тих, хто відкладає похід за здоров’ям і конкретним результатом «до наступного понеділка»: ми чекаємо на вас в залах та спортивних секціях нашого спорткомплексу вже сьогодні. Приєднуйтесь!..
 
С. Вербицький, завідувач кафедри фізичного виховання

 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook