Жим штанги лежачи

11 грудня 2012 року
6 грудня дата святкова – день Збройних сил України.
Саме цього дня відбулися змагання серед сильної половини студентства – жим штанги лежачи серед чоловіків, головним суддею яких був старший викладач кафедри фізичного виховання С. Бурко. Змагання проводилось у вагових категоріях 60 кг, 65 кг, 70 кг, 75 кг, 80 кг, 85 кг, 90 кг, 95 кг, 100 кг та 110+ кг по 3 підходи.
В незвичній для себе ролі учасника на змаганнях виступив директор ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи Д.К. Черкашин. Йому вдалося здобути перемогу у своїй ваговій категорії - 110+ кг з особистим результатом 145 кг. Учасником команди викладачів був також заступник декана лісогосподарського факультету О.В. Соваков, який з результатом 110 кг посів 3-тє місце в категорії 95 кг.
Після виснажливих змагань нарешті визначилися переможці в кожній ваговій категорії. Найбільше вразив учасник у категорій 90 кг, якому вдалося підняти 165 (!) кг, – спортсмен команди гуртожитку № 7 Артем Ткаченко.
Боротьба за першість у ваговій категорій 95 кг була запеклою і цікавою. 1-ше місце з однаковим особистим результатом 145 кг розділили Євгеній Бутенко (представник гуртожитку № 11) і Юрій Аніщенко (гуртожиток № 6). Двоє рівних за вагою (до грамів) хлопці піднімали однакову вагу!
В командному змаганні перемогу здобула команда гуртожитку № 5, 2-ге місце за командою гуртожитку № 6, 3-тє розділили гуртожитки № 7 та № 11.