Свято краси на сцені актової зали університету

10 грудня 2012 року
29 листопада 2012 року в актовій залі НУБіП України за підтримки ректорату, ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи, кафедри культурології, відділу з питань діяльності ВНЗ І-ІІІ рівнів акредитації, Студентської організації університету та Профкому студентів і аспірантів відбулося феєричне шоу грації та краси - «Краса НУБіП України - 2012».
У ньому взяли участь 26 красунь і 13 красенів. Всі учасники дуже старанно готувалися, а перед виходом на сцену від хвилювання не могли знайти собі місця. І ось рівно о 15-й до актової зали почали збиратися глядачі.
Свято краси розпочалося народним танцем у виконанні конкурсантів. А далі учасники подорожували різними країнами світу, відображаючи їх культуру та традиції в своїх номерах. Це були Італія і Франція, Туреччина і Греція, країни Сходу. Глядачі насолоджувалися бальними та спортивними танцями, піснями, гуморесками, комедійними постановками. На поставлені ж запитання учасники відповідали у відеороликах. Красуні традиційно спокушали чоловічу частину зали дефіле у купальниках.
На свято було запрошено заслужену артистку України Римму Шаповалову, яка порадувала слухачів своїм гарним співом, заслужену артистку України, лауреата міжнародних конкурсів, кавалера Ордену Святої Марії, посла миру від України, доцента кафедри культурології Наталію Шелепницьку, яка подарувала 10 конкурсантам диски зі своїми піснями, режисера-постановника конкурсів краси, актрису, директора акторсько-модельного коледжу кіномодельного агентства “NЕО” Оксану Платонову. На сцені виступали також гурт «Октава» та духовий оркестр.
Ніхто з учасників не залишився без подарунка. Кожен конкурсант був номінований і отримав гарні призи від спонсорів дійства - туристичної компанії «Сіті-тур», будівельної компанії «Сіті-буд», АКБ «Національні інвестиції», дельфінарію «Немо» та інших.
За чотири години насиченої програми нарешті визначилися переможці. Міс «Глядацька симпатія» стала Юлія Чайка (природничо-гуманітарний ННІ). Титул Містера «Глядацька симпатія» дістався Роману Мурашко (ННІ ветеринарної медицини та якості і безпеки продукції тваринництва).
Титул першої «Віце-красуні НУБіП України-2012» отримала Віта Алфіменкова (технічний ННІ), а «Джельтельмена НУБіП України-2012» - Олег Песчанюк (ННІ бізнесу).
Всі учасники, безумовно, дуже гарні і талановиті, та все ж перемагає найкращий. Так, корону «Красуні НУБіП України-2012» з рук ректора університету академіка Д.О. Мельничука отримала Дарина Кравцова (ННІ ветеринарної медицини та якості і безпеки продукції тваринництва), а «Містером НУБіП України-2012» став Гліб Гульченко (ННІ лісового і садово- паркового господарств).
Інформаційний відділ ННЦ культурно-виховної та соціальної роботи

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook